Napisz e-mail Drukuj

Imprezy

Zdarzenie 

Ferie z jogą i nartami
Tytuł:
Ferie z jogą i nartami
Kiedy:
02.01.2019 - 06.01.2019
Gdzie:
Pensjonat "Raad na Uroczysku" - Szklarska Poręba
Kategoria:
joga na urlopie
www:
http://www.fabrykaenergii.pl
organizator:
Fabryka Energii - Centrum Jogi
e-mail:
wyjazdy@fabrykaenergii.pl
telefon:
505-845-545
Poziom:
dla wszystkich
nauczyciel:
Marek Bednarski
stopień:
Intermediate Junior III

Opis

Każdy z nas chciałby praktykować jogę w niezakłócony sposób, tak by nic nie stało mu na drodze do osiągnięcia wymarzonego celu czyli stanu samadhi (wyzwolenia). Po jakimś czasie zauważamy jednak, że jest to niemożliwe, że nasza praktykę ciągle coś zakłóca. W jodze takie przeszkody nazywamy citta – viksepy. Dokładnie mówiąc są to przeszkody i czynniki utrudniające uspokojenie natłoku myśli, który ciągle mamy w głowie. Należą do nich między innymi: choroba, która zakłóca naszą równowagę fizyczną, lenistwo, brak koncentracji lub brak wiary w siebie. Każdy z nas z pewnością nie raz doświadczył w mniejszym lub większym stopniu którejś z owych przeszkód. Zdarza nam się to z pewnością nie tylko na macie ale także w codziennym życiu.

Na warsztacie poświęconym citta viksepom spróbujemy uwolnić nasze ciała i umysły od trapiących je przeszkód. Nauczymy się pracować w asanach tak, by nie przeszkadzał nam już więcej brak koncentracji, błędne poznanie lub powątpiewanie we własne możliwości. Wyciągniemy nasze ciała ze stanu lenistwa oraz dowiemy się jak walczyć ze słabościami fizycznymi. Poznamy także sposoby powstrzymywania poruszeń świadomości, dzięki czemu będziemy potrafili lepiej pracować ze swoimi emocjami, pojawi się w nas nowa, świeża energia i będziemy mieli mnóstwo sił na nowe wyzwania. Dzięki temu wrócimy do domu pełni nowych sił i wiary we własne możliwości a praktyka jogi będzie nas zaś mogła cieszyć bez przeszkód każdego dnia. To zaś, co wypracujemy na macie będziemy mogli przenieść do naszego codziennego życia, by także i tam nie trapiły nas takie problemy, jak na lenistwo, brak wiary w siebie czy też choroba.

Prowadzący
Marek Bednarski - Dyplomowany i certyfikowany nauczyciel jogi metodą BKS Iyengara® stopnia Intermediate Junior III. Współzałożyciel Fabryki Energii - Centrum Jogi Wrocław. Regularnie pisze artykuły do: "Yoga & Ayurveda" i Zwierciadlo.pl. Prowadzi bloga "Joga na co dzień".

Dodatkowe atrakcje: warsztat ceramiczny, wycieczka


Miejsce:
Szklarska Poręba
Pensjonat Raad na Uroczysku

Cena: od 845 zł

ZAPISY I INFORMACJE
Zadzwoń 505 845 545 lub napisz wyjazdy@fabrykaenergii.pl - spytaj o wolne miejsca.

Miejsce

Pensjonat
Venue:
Pensjonat "Raad na Uroczysku"   -   www
Miasto:
Szklarska Poręba
Województwo:
dolnośląskie

Opis

Szklarska Poręba, Pensjonat "Raad na Uroczysku”

Szklarska Poręba – jedna z najbardziej przyjaznych turystom pereł Karkonoszy, położona u zbiegu górskich szlaków na Łabski Szczyt, Szrenicę i Śnieżne Kotły.

Tutaj, potęga natury przemawia swym pięknem przez góry i chmury, a strumienie unoszą słońca promienie by w Wodospadzie Szklarki mogły skrzyć się z ukojeniem.

A nieopodal wodospadu tego, za gościnną miedzą czekać na nas będzie
pensjonat „Raad na Uroczysku” - na skraju Parku Narodowego, gdzie Góry Izerskie z Karkonoszami „sąsiedzą”.

Górskie powietrze, bliskość natury, piękno okolicy i komfortowe warunki pobytu, wprowadzą w stan relaksu nawet najbardziej zapracowanych. Cisza ukoi nie tylko uszy od gwaru miasta, a klimatyczność samego miejsca pozwoli oderwać się od codzienności i świadomie rozgościć się w teraźniejszości.

W stylowej jadali będzie można posilić się smacznie i zdrowo, w przytulnej
kawiarence pogawędzić nie tylko przy herbacie, a na tarasie, co wieczór czekać będzie seans rozgwieżdżonego nieba. Cóż więcej do szczęścia potrzeba? :)

Dla gości przygotowano 36 miejsc noclegowych w 2, 3 i 4 osobowych pokojach z łazienkami, TV oraz apartament.

Pięknie urządzona jadalnia, w klimacie galerii sztuki zapewnia całodzienne wyżywienie (potrawy wegetariańskie na życzenie). Jakość posiłków zadowoli każde podniebienie. W kawiarence z panoramicznym kominkiem można odpocząć w miłej atmosferze przy muzyce i dobrej kawie.

Pensjonat Raad Na Uroczysku
58-580 Szklarska Poręba
Kołłątaja 3a

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

Kalendarz imprez

<<  Lipiec 2019  >>
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  9101112
    
webmaster