Napisz e-mail Drukuj

Imprezy

Zdarzenie 

Warsztat jogi z Markiem Bednarskim
Tytuł:
Warsztat jogi z Markiem Bednarskim "Sylabus Junior II"
Kiedy:
31.03.2019
Gdzie:
Fabryka Energii - Centrum Jogi Wrocław - Wrocław
Kategoria:
warsztaty
Cena:
120 - PLN
www:
http://www.fabrykaenergii.pl
organizator:
Fabryka Energii - Centrum Jogi
e-mail:
kontakt@fabrykaenergii.pl
telefon:
505-845-545
Poziom:
średni-zaawansowany
nauczyciel:
Marek Bednarski
stopień:
Intermediate Junior III

Opis

POGŁĘBIONY WARSZTAT JOGI Z MARKIEM BEDNARSKIM
SYLABUS INTERMEDIATE JUNIOR II

31.03.2018 (niedziela)

Dla zaawansowanych i średnio zaawansowanych
Wymagany minimum rok praktyki

TEMAT

Osoby zaawansowane i średnio zaawansowane zapraszamy na wyjątkowy warsztat. Tematem będą asany i pranayamy z poziomu Intermediate Junior II. W metodzie B.K.S. Iyengara asany zostały podzielone na sylabusy. W ten sposób powstało 14 sekwencji asan i pranayam. Na poziom początkujący składają się 2 sekwencje. Etap średnio-zaawansowany to kolejnych 6, zaawansowany to następne 6. Zazwyczaj przeciętny jogin swym zakresem nie wykracza poza dwa pierwsze sylabusy. Przeciętnie praktykując z dużą gorliwością i zapałem, pomiędzy dziesiątym a dwudziestym rokiem praktyki zaczynamy wykonywać sylabusy od 3 do 5.
Niewiele osób utrzymuje rygor praktyki, by przejść przez kolejne sylabusy. Marek Bednarski poświęcił 7 ostatnich lat swojego życia, by doskonalić sylabusy od 3 do 5, a więc Junior I, II i III. Zdając na stopień Junior III w roku 2018 uzyskał międzynarodowy dyplom jogi Iyengara: Intermediate Junior III.

Warsztat poświęcony będzie asanom i pranayamom z poziomu Junior II. Ten etap to ugruntowanie swojej praktyki jako junior oraz rozwinięcie jej o pozycje lotosowe. Pogłębiona i rozwinięta jest też praktyka wielu wcześniej wykonywanych asan.

Nie musisz być doskonałym praktykującym, by spróbować swych sił na tak wysokim poziomie. Warsztat jest po to, by się uczyć i móc spróbować, do czego serdecznie zachęcamy!

PROWADZĄCY

Marek Bednarski - Dyplomowany i certyfikowany nauczyciel jogi metodą BKS Iyengara®stopnia Inermediate Junior III. Współzałożyciel Fabryki Energii - Centrum Jogi Wrocław. Regularnie pisze artykuły do: "Yoga & Ayurveda" i Zwierciadlo.pl. Prowadzi bloga "Joga na co dzień".

PLAN DNIA 31.03.2019

09:00 - 12:00 sekwencja asan Intermedaite Junior II
14:00 - 15.30 pranayama Intermediate Junior II
15.30 - 17.00 wykład lub projekcja film
17.00 - zakończenie

MIEJSCE

Fabryka Energii Centrum Jogi Wrocław
pl. Wolności 7
Kamienica pod Złotym Dębem

KOSZT

120 zł – udział w warsztacie z posiłkiem


ZAPISY I INFORMACJE
Zadzwoń: 505 845 545 lub napisz: wyjazdy@fabrykaenergii.pl - spytaj o wolne miejsca.

Miejsce

Fabryka Energii - Centrum Jogi Wrocław
Venue:
Fabryka Energii - Centrum Jogi Wrocław   -   www
Ulica:
pl. Wolności 7
Kod:
50-071
Miasto:
Wrocław
Województwo:
Dolnośląskie
Kraj:
Kraj: pl

Opis

Fabryka Energii – Centrum Jogi Wrocław

Profesjonalne centrum jogi w samym centrum Wrocławia, jedna z największych szkół jogi Iyengara w Polsce. Prowadzimy zajęcia w grupach początkujących, średnio-zaawansowanych i zaawansowanych. Zapraszamy także na zajęcia dynamiczne, jogę dla kobiet w ciąży oraz zajęcia łagodne.

Nasi nauczyciele to ludzie z pasją, którzy nieustannie dokształcają się na licznych warsztatach, by uczyć jak najlepiej i zarażać swoich uczniów miłością do jogi.

Ćwiczymy 7 dni w tygodniu od 7:00 do 21:00. Latem, w każdą niedzielę, zapraszamy na darmowe zajęcia Jogi w Parku.

Posiadamy dwie klimatyzowane sale do jogi, w pełni wyposażone w cały sprzęt niezbędny do praktyki. Po zajęciach można odpocząć w strefie relaksu i napić się z nami herbaty.

Przez cały rok organizujemy warsztaty stacjonarne oraz wyjazdy z jogą, na których można odpocząć od miejskiego zgiełku i naładować baterie na długi czas. Organizujemy także warsztaty z nauczycielami z zagranicy.

Jako jedyni we Wrocławiu posiadamy stacjonarny i internetowy sklep z pomocami do jogi, w którym zaopatrzysz się we wszystkie niezbędne pomoce. Posiadamy największy wybór ręcznie wykonywanych wałków i poduszek do medytacji oraz poduszek ziołowych. Zapraszamy na naszą stronę www.jogamarket.pl

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

Kalendarz imprez

<<  Sierpień 2019  >>
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
1213
 
webmaster