Napisz e-mail Drukuj

Imprezy

Zdarzenie 

Tytuł:
Warsztat aktywnej regeneracji z Agnieszką Wolak
Kiedy:
01.07.2019 - 07.07.2019
Gdzie:
Nieprześnia 1 - Nieprześnia
Kategoria:
joga na urlopie
Cena:
1500 - PLN
www:
http://https://szkolajogi.com.pl/warsztat-aktywnej-regeneracji-z-ag
organizator:
Szkoła Jogi Sadhana
e-mail:
sadhana.szkolajogi@gmail.com
telefon:
600 016 926
Poziom:
początkujący-średni-zaawansowany
nauczyciel:
Agnieszka Wolak
stopień:
Introductory II

Opis

Po raz kolejny serdecznie zapraszamy do magicznej Nieprześni, gdzie podczas aktywnej i świadomej praktyki jogi dogłębnie zregenerujemy nasze ciała i umysły.

Podczas sesji przedpołudniowych będziemy pracować strukturalnie wzmacniając osłabione partie oraz rozciągając zaciśnięte obszary, tak aby w naszych ciałach zapanowała harmonia i równowaga.

Podczas sesji wieczornych nauczymy się jak pracować nad poszczególnymi obszarami takimi jak obręcz barkowa, kręgosłup lędźwiowy i szyjny, staw biodrowy. Ponadto wykorzystamy fizjologiczne działanie asan harmonizując wszystkie układy w ciele.

Między zajęciami poddamy się letniej sielance wśród przepięknej przyrody.
O nasze wyżywienie zadbają gospodarze serwując nam przepyszne, a jednocześnie zdrowe i nietuczące ???? posiłki.

Warsztat poprowadzi Agnieszka Wolak – dyplomowany nauczyciel jogi Iyengara w stopniu Introductory II. Z wykształcenia specjalista ds. stosunków międzynarodowych. Tancerka klasy mistrzowskiej tańca towarzyskiego. Regularną praktykę jogi metodą Iyengara rozpoczęła w 2010 roku, a trzy lata później poprowadziła swoje pierwsze zajęcia jogi w szkole Sadhana. Dziś praktyka i nauczanie jogi stały się jej sposobem na życie. Cały czas rozwija swoje umiejętności przygotowując się do egzaminu na kolejny stopień nauczycielski pod okiem Romka Grzeszykowskiego. Asystuje na grupach terapeutycznych.

PROGRAM:

PONIEDZIAŁEK – 01.07

16:00 – zakwaterowanie
17:30-19:00 joga – wspólna praktyka
19:00 – kolacja
20:00 – spotkanie organizacyjne

WTOREK – SOBOTA – 2-6.07

7.00-8.00 – owoce, owsianka, kawa, herbata
8:00-9:30 – joga dla osób praktykujących
9.30-9.50 – sesja „mocny brzuch” dla wszystkich
10:00-11:30 – joga dla osób początkujących
12:00 – obiad
15:45-17:15 – joga dla barków i szyi, bioder, lędźwi; dla wszystkich
17:15-18:45 – pozycje odwrócone i asany regeneracyjne dla osób praktykujących
19:00 – kolacja

NIEDZIELA – 7.07

8:30-10:30 – wspólna grupa jogi
11:30 – obiad i wykwaterowanie

Nieprześnia 1 to uroczy kompleks wypoczynkowy otoczony pięciohektarowym parkiem. Mieści się w nim m.in. zabytkowy dworek z 1934 roku, jabłoniowy sad, staw i warzywnik. Do dyspozycji gości oddajemy 45 miejsc noclegowych w gustownie urądzonych pokojach z łazienkami, przestronną restaurację typu slow food, zabytkową kamienną piwnicę, salę do ćwiczeń z podgrzewaną podłogą oraz salę konferencyjną.
To idealne miejsce dla osób poszukujących wyciszenia i efektywnego wypoczynku w celu regeneracji sił witalnych.

Wyjątkowy urok Pogórza Karpackiego, piękna rzeźba terenu, bliska odległość od turystycznych atrakcji – Zamku w Wiśniczu, kopalni soli w Bochni, zabytkowych, ludowych kościołów na Małopolskim Szlaku Architektury Drewnianej i przede wszystkim zaciszna atmosfera tworzą z Nieprześni 1 uniwersalny kompleks o wielkim potencjale.

Miejsce

Nieprześnia 1
Venue:
Nieprześnia 1   -   www
Miasto:
Nieprześnia
Województwo:
małopolskie
Kraj:
Kraj: pl

Opis

N i e p r z e ś n i a  1 to uroczy kompleks wypoczynkowy otoczony pięciohektarowym parkiem. Mieści się w nim m.in. zabytkowy dworek z 1934 roku, jabłoniowy sad, staw i warzywnik. Do dyspozycji gości znajdują się tam 22 miejsca noclegowe w gustownie urządzonych pokojach z łazienkami, przestronna restauracja typu slow food i w pełni wyposażona sala do ćwiczeń z drewnianą podłogą.

Jak piszą o nim właściciele: "To idealne miejsce dla osób poszukujących wyciszenia i efektywnego wypoczynku w celu regeneracji sił witalnych."

Nieprześnia oddalona jest tylko 40 km od Krakowa i 10 od Bochni. Ośrodek otacza Pogórze Karpackie z jego piękną rzeźbą terenu. Bliska odległość od turystycznych atrakcji – Zamku w Wiśniczu, kopalni soli w Bochni, zabytkowych, ludowych kościołów na Małopolskim Szlaku Architektury Drewnianej czynią to miejsce niezwykle atrakcyjnym.

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

Kalendarz imprez

<<  Sierpień 2019  >>
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
1213
 
webmaster