Napisz e-mail Drukuj

Imprezy

Zdarzenie 

Praktyka jogi z Markiem Bednarskim - Sylabus Introductory I
Tytuł:
Praktyka jogi z Markiem Bednarskim - Sylabus Introductory I
Kiedy:
15.09.2019
Gdzie:
Fabryka Energii - Centrum Jogi Wrocław - Wrocław
Kategoria:
warsztaty
Cena:
120 - PLN
www:
http://www.fabrykaenergii.pl
organizator:
Fabryka Energii - Centrum Jogi
e-mail:
kontakt@fabrykaenergii.pl
telefon:
505 845 545
Poziom:
początkujący-średni-zaawansowany
nauczyciel:
Marek Bednarski

Opis

PRAKTYKA JOGI Z MARKIEM BEDNARSKIM
SYLABUS INTRODUCTORY I
15.09.2019 (niedziela)


Zapraszamy na wyjątkowy dzień praktyki jogi, tym razem także dla osób początkujących. Tematem będą asany i pranayamy z poziomu Introductory I. W metodzie B.K.S. Iyengara asany zostały podzielone na sylabusy. W ten sposób powstało 14 sekwencji asan i pranayam. Na poziom początkujący składają się 2 sekwencje obejmujące wszystkie podstawowe pozycje jogi. Etap średnio-zaawansowany to kolejnych 6, zaawansowany to następne 6.

Tym razem zaczniemy od początku i pochylimy się nad pierwszym, najłatwiejszym poziomem - Introductory I. Jeśli ktoś ćwiczy jogę Iyengara od co najmniej kilku miesięcy z pewnością będzie kojarzył pozycje jakie pojawią się na warsztacie. Są to podstawowe asany stojące i odwrócone, siady oraz skręty. Pojawią się też podstawowe pozycje odwrócone, takie jak Halasana i Salamba Sarvangasana. Ciekawym wyzwaniem jest jednak to, że będziemy je wykonywać w określonych czasach i to często stanowi trudność. Ponadto pozycje wykonamy praktycznie jedna po drugiej, co też może być bardzo ciekawym doświadczeniem. Warsztat Introductory I dla każdego z nas będzie z pewnością doskonałą okazją do tego aby się sprawdzić. Może to być dla nas chwila prawdy, która powie nam, czy na zajęciach jogi tylko bezrefleksyjnie wykonujemy polecenia nauczyciela czy też potrafimy słuchać swojego ciała i dostosowywać praktykę do swoich możliwości i ograniczeń. Pokaże nam także, czy wykonując pozycje podążamy w dobrym kierunku i czy rozumiemy sedno poszczególnych pozycji.

Niezależnie od poziomu, na jakim jesteś, czy jesteś już zaawansowany czy początkujący, warto sprawdzić się na tego typu warsztacie. Z pewnością każdy z nas wyniesie z niego wskazówki do swojej praktyki własnej.

Zajęcia prowadzone wg metody BKS Iyengara®

PROWADZĄCY:
Marek Bednarski - Dyplomowany i certyfikowany nauczyciel jogi metodą BKS Iyengara®stopnia Intermediate Junior III. Uczestniczył w warsztatach jogi prowadzonych przez: Abhi Sridhar (Indie-wnuczka BKS Iyengara), Lois Steinberg (USA), Rita Keller (Niemcy), Corine Biria (Francja), Gabriella Gubillaro (Włochy), Eyal shifroni (Izrael), David Meloni (Florencja), Christian Pisano (Nicea). Dwukrotnie odbył miesięczne szkolenia w Instytucie Iyengara w Punie, gdzie ćwiczył pod czujnym okiem Gity i Prashanta Iyengarów. Współzałożyciel Fabryki Energii - Centrum Jogi Wrocław. Regularnie pisze artykuły do: "Yoga & Ayurveda" i Zwierciadlo.pl. Prowadzi bloga "Joga na co dzień".

PLAN DNIA 15.09.2019
09:00 - 12:00 praktyka asan i medytacja
12:30 - przerwa na posiłek wegetariański
14:00 - 16:00 relaks i pranayama

MIEJSCE
Fabryka Energii Centrum Jogi Wrocław
pl. Wolności 7
Kamienica pod Złotym Dębem

KOSZT
120 zł – udział w warsztacie z posiłkiem

Miejsce

Fabryka Energii - Centrum Jogi Wrocław
Venue:
Fabryka Energii - Centrum Jogi Wrocław   -   www
Ulica:
pl. Wolności 7
Kod:
50-071
Miasto:
Wrocław
Województwo:
Dolnośląskie
Kraj:
Kraj: pl

Opis

Fabryka Energii – Centrum Jogi Wrocław

Profesjonalne centrum jogi w samym centrum Wrocławia, jedna z największych szkół jogi Iyengara w Polsce. Prowadzimy zajęcia w grupach początkujących, średnio-zaawansowanych i zaawansowanych. Zapraszamy także na zajęcia dynamiczne, jogę dla kobiet w ciąży oraz zajęcia łagodne.

Nasi nauczyciele to ludzie z pasją, którzy nieustannie dokształcają się na licznych warsztatach, by uczyć jak najlepiej i zarażać swoich uczniów miłością do jogi.

Ćwiczymy 7 dni w tygodniu od 7:00 do 21:00. Latem, w każdą niedzielę, zapraszamy na darmowe zajęcia Jogi w Parku.

Posiadamy dwie klimatyzowane sale do jogi, w pełni wyposażone w cały sprzęt niezbędny do praktyki. Po zajęciach można odpocząć w strefie relaksu i napić się z nami herbaty.

Przez cały rok organizujemy warsztaty stacjonarne oraz wyjazdy z jogą, na których można odpocząć od miejskiego zgiełku i naładować baterie na długi czas. Organizujemy także warsztaty z nauczycielami z zagranicy.

Jako jedyni we Wrocławiu posiadamy stacjonarny i internetowy sklep z pomocami do jogi, w którym zaopatrzysz się we wszystkie niezbędne pomoce. Posiadamy największy wybór ręcznie wykonywanych wałków i poduszek do medytacji oraz poduszek ziołowych. Zapraszamy na naszą stronę www.jogamarket.pl

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

Kalendarz imprez

<<  Październik 2019  >>
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N 
   1  2  3  4
   
webmaster