Napisz e-mail Drukuj

Imprezy

Zdarzenie 

MIĘDZYNARODOWY WARSZTAT Z CHRISTIANEM PISANO
Tytuł:
MIĘDZYNARODOWY WARSZTAT Z CHRISTIANEM PISANO
Kiedy:
11.10.2019 - 13.10.2019
Gdzie:
Fabryka Energii - Centrum Jogi Wrocław - Wrocław
Kategoria:
warsztaty weekendowe
Cena:
250 Euro - PLN
www:
http://www.fabrykaenergii.pl
organizator:
Fabryka Energii - Centrum Jogi
e-mail:
kontakt@fabrykaenergii.pl
telefon:
505-845-545
Poziom:
średni-zaawansowany
nauczyciel:
Christian Pisano (Advanced Senior III)

Opis

MIĘDZYNARODOWY WARSZTAT Z CHRISTIANEM PISANO
nauczyciel stopnia Advanced Senior III (Nicea)

UŚWIĘCENIE CIAŁA I RYTUAŁ PEŁNI

Warsztat ma na celu zbadanie przestrzeni ciała poprzez rytuały pełni. Rytuały te pomogą nam rozpoznać naszą nieskończoną możliwość do rozszerzania tego procesu jakikolwiek on jest. Pozwala nam to pogodzić się z tym, co nazywamy naszą praktyką która nie jest niczym innym niż ruch rzeczywistości w samej sobie. Środki te zbiegają się w kierunku spontanicznych instrukcji w sercu każdej asany i wskazują w kierunku poznania techniki i poznania, które są żywe i wrodzone ale o których zapomnieliśmy.

Christian Pisano nie jest nauczycielem jogi, to prawdziwy jogin. Odczuć to można nie tylko w trakcie jego nauczania, ale również w kontakcie bezpośrednim. Jego przekaz zawiera tak głęboką esencję, że nie można tego porównać z niczym innym. To głęboka filozofia połączona z klarownym i jasnym instruktarzem. Nie koncentruje się na akademickim podejściu do wykonywania asan, co może być rewolucyjne dla nas w Polsce. Daje coś czego nie można doświadczyć nigdzie indziej. Jak uznanym jest nauczycielem zaświadcza, że poza Nicą prowadzi warsztaty tylko na zaproszenie stowarzyszeń jogi. W ostatnim czasie były to stowarzyszenia jogi Iyengara z Izraela, Włoch i Wielkiej Brytanii, gdzie prowadził swoje konwencje. Nie bez znaczenia jest, iż tytuł starszego Seniora III otrzymał od samego Guruji Iyengara jako jeden z trzech nauczycieli na świecie. Mamy zatem w Polsce ogromne szczęście gościć tak niesamowitego nauczyciela jakim jest Christian Pisano. Sam czuję się dogłębnie poruszony po wspólnym spotkaniu z nim i mam nadzieję że doświadczycie jego obecności podobnie. - Marek Bednarski

Zajęcia prowadzone wg metody BKS Iyengara®

UWAGA! Bardzo zależy nam, aby zachować dynamikę nauczania Christiana Pisano, dlatego zwracamy uwagę na to, że warsztat odbędzie się w języku angielskim. Pozwoli nam to w pełni odczuć przekaz nauczania Christiana.

PLAN DNIA 11.10.2019 (piątek) - RYTUAŁY SPOKOJU VISHRANTI
16:30 - 17:00 rejestracja uczestników
17:30 - 20:30 praktyka jogi

PLAN DNIA 12.10.2019 (sobota) - OCZYSZCZENIE JATHARA AGNI
10:00 - 13:00 praktyka jogi
16:00 - 18:00 praktyka jogi

PLAN DNIA 13.10.2019 (niedziela) - EKSPANSJA WSCHODU PURVAKRIYA
09:00 - 12:00 praktyka jogi
14:30 - 16:30 praktyka jogi

MIEJSCE
Fabryka Energii Centrum Jogi Wrocław
pl. Wolności 7
Kamienica pod Złotym Dębem

KOSZT
Dzięki uprzejmości i zrozumieniu ze strony Christiana mogliśmy liczyć na znaczne obniżenie kosztów, tak by warsztat stał się bardziej dostępny dla joginów z Polski.

250 Euro – pełne 3 dni warsztatowe


ZAPISY I INFORMACJE
Zadzwoń 505 845 545 lub napisz wyjazdy@fabrykaenergii.pl - spytaj o wolne miejsca. Na podany przez ciebie numer telefonu lub adres e-mail odpowiemy celem potwie...

Miejsce

Fabryka Energii - Centrum Jogi Wrocław
Venue:
Fabryka Energii - Centrum Jogi Wrocław   -   www
Ulica:
pl. Wolności 7
Kod:
50-071
Miasto:
Wrocław
Województwo:
Dolnośląskie
Kraj:
Kraj: pl

Opis

Fabryka Energii – Centrum Jogi Wrocław

Profesjonalne centrum jogi w samym centrum Wrocławia, jedna z największych szkół jogi Iyengara w Polsce. Prowadzimy zajęcia w grupach początkujących, średnio-zaawansowanych i zaawansowanych. Zapraszamy także na zajęcia dynamiczne, jogę dla kobiet w ciąży oraz zajęcia łagodne.

Nasi nauczyciele to ludzie z pasją, którzy nieustannie dokształcają się na licznych warsztatach, by uczyć jak najlepiej i zarażać swoich uczniów miłością do jogi.

Ćwiczymy 7 dni w tygodniu od 7:00 do 21:00. Latem, w każdą niedzielę, zapraszamy na darmowe zajęcia Jogi w Parku.

Posiadamy dwie klimatyzowane sale do jogi, w pełni wyposażone w cały sprzęt niezbędny do praktyki. Po zajęciach można odpocząć w strefie relaksu i napić się z nami herbaty.

Przez cały rok organizujemy warsztaty stacjonarne oraz wyjazdy z jogą, na których można odpocząć od miejskiego zgiełku i naładować baterie na długi czas. Organizujemy także warsztaty z nauczycielami z zagranicy.

Jako jedyni we Wrocławiu posiadamy stacjonarny i internetowy sklep z pomocami do jogi, w którym zaopatrzysz się we wszystkie niezbędne pomoce. Posiadamy największy wybór ręcznie wykonywanych wałków i poduszek do medytacji oraz poduszek ziołowych. Zapraszamy na naszą stronę www.jogamarket.pl

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

Kalendarz imprez

<<  Listopad 2019  >>
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N 
    
 
webmaster