Napisz e-mail Drukuj

Imprezy

Zdarzenie 

Tytuł:
Warsztaty kobiece - menopauza
Kiedy:
23.09.2017 - 24.09.2017
Gdzie:
Studio Jogi Katarzyny Pilorz - Kraków
Kategoria:
warsztaty weekendowe
Cena:
350 - PLN
www:
http://www.studiojogi.pl/content/warsztaty-menopauza
organizator:
Studio Jogi Katarzyny Pilorz
e-mail:
studiojogi@studiojogi.pl
telefon:
605960362
Poziom:
średni-zaawansowany
nauczyciel:
Katarzyna Pilorz

Opis

Menopauza - co joga ma do zaoferowania paniom w wieku 50+: 23-24 września'17

Po tegorocznym (rok szkolny 2016/17) cyklu warsztatów kobiecych poświęconych zagadnieniom związanym z kobiecą płodnością (zajście w ciążę/ ciąża/ połóg) stało się dla mnie jasne, że cykl ten warto rozwinąć również o te związane z okresem przekwitania. Część problemów dotykających kobiety w czasie premenopauzy i samej menopauzy to wynik zaniedbań z okresu ciąży i połogu. Jak zatem pomóc sobie właściwą praktyką jogi w eliminowaniu ich, kiedy ciało kobiety modulowane jest przez inne stężenia hormonów? Temu zagadnieniu chciałam poświęcić warsztaty weekendowe. W części praktycznej posiłkować się będę metodą pracy z ciałem powstałej na bazie praktyki metody IYENGARA (R) - The felt sens method (R), której autorką jest Jaki Nett.

Uzupełnieniem zajęć praktycznych będzie wykład z anatomii i fizjologii porodu poprowadzony przez znakomitą badaczkę fenomenu kobiecej płodności - dr Annę Ziomkiewicz.

Zachęcam do udziału nie tylko osoby zainteresowane tym aspektem praktyki ale przede wszystkim uczestników treningów nauczycielskich na Intro I/ II oraz na Junior Intermediate I/ II.

Katarzyna Pilorz

Szczegóły na stronie: http://www.studiojogi.pl/content/warsztaty-menopauza, na FB: https://web.facebook.com/events/463055727371416/?active_tab=about

Katarzyna Pilorz
nauczyciel metody IYENGARA (R)
stopnia Senior Intermediate II
z aktualnym certyfikatem 2017/18

info: www.studiojogi.pl
mail: studiojogi@studiojogi.pl
tel.: 605 960 362, 791 222 191

Miejsce

Studio Jogi Katarzyny Pilorz
Venue:
Studio Jogi Katarzyny Pilorz   -   www
Ulica:
Św. Gertrudy 4
Kod:
31-046
Miasto:
Kraków
Województwo:
małopolskie
Kraj:
Kraj: pl

Opis

Studio Jogi mieści się w samym centrum miasta w Ośrodku Kultury "Krakowiacy", między Pocztą Główną a dawnym kinem "Wanda". Nie posiadamy żadnego oznakowania od strony ulicy – prosimy dzwonić na domofon z napisem "Krakowiacy".

Znajdujemy się w pobliżu:
•    węzła komunikacyjnego, jakim są przystanki tramwajowe przy Poczcie Gł. – transportem publicznym łatwo dostać się stąd w każdy rejon Krakowa,
•    dworca PKP – 15 min. piechotą lub jeden przystanek tramwajem w stronę Poczty Gł.,
•    Rynku i plant, gdzie nietrudno o noclegi w przystępnych cenach.

Ponieważ budynek znajduje się w bramie, miejsce jest zaciszne. Świeżo wyremontowana sala wyposażona jest w wentylację z nawiewem oraz ścianę luster. Jest tu kameralnie – wygodnie może ćwiczyć 18 osób. Do dyspozycji uczestników zajęć: drabinki, maty, koce, kostki, paski, liny, krzesła, bolstery oraz worki z piaskiem do obciążania.

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

Kalendarz imprez

<<  Lipiec 2018  >>
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N 
        1
  2  3  4  5  6  7  8
  910111213
     
webmaster