Napisz e-mail Drukuj

Imprezy

Zdarzenie 

CHILLOUT Z JOGĄ W STODOLE WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH
Tytuł:
CHILLOUT Z JOGĄ W STODOLE WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH
Kiedy:
21.09.2017 - 24.09.2017
Gdzie:
Stodoła Wszystkich Świętych zwana Oczyszczalnią - gmina Baranów
Kategoria:
warsztaty
Cena:
od 740 - PLN
www:
http://fabrykaenergii.pl/wyjazdy/chillout-z-jog%C4%85
organizator:
Fabryka Energii - Centrum Jogi Wrocław
e-mail:
wyjazdy@fabrykaenergii.pl
telefon:
505-845-545
Poziom:
dla wszystkich
nauczyciel:
Marek Bednarski
stopień:
Intermediate Junior II
nauczyciel:
Ewa Durka

Opis

CHILLOUT Z JOGĄ W STODOLE WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

Zapraszamy do Stodoły Wszystkich Świętych na wyjątkowe spotkanie z jogą na którym będziemy mieli czas by odetchnąć od życia w mieście i spędzić aktywnie czas w otoczeniu pięknej przyrody. Codzienne życie, nawał obowiązków zawodowych oraz domowych sprawia, że żyjemy w ciągłym pędzie, często nie mając czasu dla siebie. Po jakimś czasie sprawia to, że czujemy się przemęczeni, zestresowani i na nic nie mamy już siły. Odpowiedzią na nasze problemy jest wyjazd z jogą, na którym w końcu będziemy mieli czas na to, by zadbać o siebie i poświęcić sobie trochę więcej czasu. Praktyka jogi sprawi, że z jednej strony pobudzimy swoje ciało do działania i sprawimy, że pojawi się w nas dużo energii, a z drugiej strony nauczymy się aktywnie odpoczywać. Odludne miejsce Stodoły sprawi, że nie tylko w przenośni ale również dosłownie będziemy mogli odizolować się od codziennych problemów, zapomnieć o wszystkim, co na co dzień nas męczy i nurtuje. Dzięki temu wrócimy do codzienności wypoczęci, pełni nowych sił i chęci działania.

MIEJSCE

Stodoła Wszystkich Świętych zwana Oczyszczalnią – miejsce na Mazowszu gdzie w odległości zaledwie 39 km od Warszawy można odpocząć od miasta i ulicznego zgiełku.

PROWADZĄCY

ZAJĘCIA PORANNE
Marek Bednarski - Dyplomowany i certyfikowany nauczyciel jogi metodą BKS Iyengara®stopnia Inermediate Junior II. Uczestniczył w kursach terapeutycznych dla nauczycieli stopnia Junior i Senior, prowadzonych przez Lois Steinberg (USA) w latach 2012-2014. Od 2006 r. do 2014 uczestniczył w warszatach jogi prowadzonych przez: Abhi Sridhar (Indie-wnuczka BKS Iyengara), Lois Steinberg (USA), Rita Keller (Niemcy), Corine Biria (Francja), Gabriella Gubillaro (Włochy). Współzałożyciel Fabryki Energii - Centrum Jogi Wrocław. Regularnie pisze artykuły do: "Yoga & Ayurveda" i Zwierciadlo.pl. Prowadzi bloga "Joga na co dzień".

ZAJĘCIA WIECZORNE
Ewa Durka - Instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością Hatha Jogi (AZS Politechnika Częstochowska). Swoją wiedzę doskonali także na licznych warsztatach prowadzonych przez Marka Bednarskiego. Odbyła szkolenia pod okiem takich nauczycieli, jak: Konrad Kocot, Jurek Jagucki, Katarzyna Pilorz, Robert Spica, Roman Grzeszykowski, Małgorzata Madej, Marcia Monroe, Eyal Shifroni. Od stycznia 2012 roku prowadzi zajęcia oraz warsztaty w Fabryce Energii Centrum Jogi Wrocław.

CENA: od 740 zł

ZAPISY I INFORMACJE
Zadzwoń 505 845 545 lub napisz wyjazdy@fabrykaenergii.pl - spytaj o wolne miejsca.

Miejsce

Stodoła Wszystkich Świętych zwana Oczyszczalnią
Venue:
Stodoła Wszystkich Świętych zwana Oczyszczalnią   -   www
Ulica:
Regów 73
Miasto:
gmina Baranów
Województwo:
mazowieckie
Kraj:
Kraj: pl

Opis

Przepraszamy, opis nie jest dostępny

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

Kalendarz imprez

<<  Lipiec 2018  >>
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N 
        1
  2  3  4  5  6  7  8
  91011121314
     
webmaster