Napisz e-mail Drukuj

Imprezy

Zdarzenie 

Długi weekend z jogą w Białym Domu - MAREK BEDNARSKI
Tytuł:
Długi weekend z jogą w Białym Domu - MAREK BEDNARSKI
Kiedy:
27.09.2018 - 30.09.2018
Gdzie:
Biały Dom Antoniów - Stara Kamienica
Kategoria:
warsztaty weekendowe
Cena:
od 590 - PLN
www:
http://fabrykaenergii.pl/wyjazdy/minimalizm
organizator:
Fabryka Energii - Centrum Jogi
e-mail:
wyjazdy@fabrykaenergii.pl
telefon:
505-845-545
nauczyciel:
Marek Bednarski

Opis

WEEKEND W BIAŁYM DOMU
MINIMALIZM CZYLI POŻEGNANIE Z NADMIAREM

27.09. 2018 – 30.09.2018
(od czwartku do niedzieli)

TEMAT
Dzisiejszy konsumpcjonizm skłania nas do posiadania zbyt wielu rzeczy, często zupełnie nam niepotrzebnych. Bierzemy także na siebie zbyt dużo obowiązków. Czujemy sie przez to przemęczeni i nie mamy na nic ochoty.
To przeładowanie często widać takze na jodze. Po wejściu na salę od razu gromadzimy wokół siebie mnóstwo pomocy do jogi, nie wiedząc nawet czy będą nam dzisiaj potrzebne. Gdy nauczyciel powie nagle „za mało” komend do pozycji czujemy, że czegoś nam brakuje. Zaczynamy go dopytywać o kolejne instrukcje. Znacie to?
Pora z tym zerwać! Na warsztacie będziemy praktykowali asany z użyciem minimalnej ilości pomocy, tylko tylu ile jest konieczne, by wykonać poprawnie asanę i poczuć odpowiednia pracę w niej. Wrócimy do korzenia jogi, do pierwotnego wzorca asan. Zobacz, ile korzyści przyniesie Ci praktyka z minimalizmem. Poczuj, że to co odrzucisz na macie, możesz odrzucić też na co dzień, w normalnym życiu, że minimalizm przekłada się nie tyko do rzeczy ale także do kontaktów interpersonalnych.
Na warsztacie poznamy minimalizm nie tylko jako opozycję do posiadania przedmiotów. Poznamy go jako opozycję do posiadania w bardziej abstrakcyjnym, duchowym wymiarze.

PROWADZACY
Marek Bednarski - Dyplomowany i certyfikowany nauczyciel jogi metodą BKS Iyengara®stopnia Inermediate Junior II. Ukończył kursy nauczycielskie: 2005-2008 r. Intoductory I i II (prowadzący: K.Kocot), 2011-2012 r. Intermediate Junior I (prowadzący: J. Jagucki i K.Kocot), Intermediate Junior II (prowadzący: K. Pilorz), 2017 Intermediade Junior III (prowadzący: K. Pilorz). Uczestniczył w kursach terapeutycznych dla nauczycieli stopnia Junior i Senior, prowadzonych przez Lois Steinberg (USA) w latach 2012-2014. Od 2006 r. do 2014 uczestniczył w warszatach jogi prowadzonych przez: Abhi Sridhar (Indie-wnuczka BKS Iyengara), Lois Steinberg (USA), Rita Keller (Niemcy), Corine Biria (Francja), Gabriella Gubillaro (Włochy), Eyal Shifroni (Izrael), David Meloni (Florencja), Christian Pisano (Nicea). W latach 2011-2012 ukończył kurs fizjoterapii w Policealnej Szkole Zawodowej „Omega”. Współzałożyciel Fabryki Energii - Centrum Jogi Wrocław. Regularnie pisze artykuły do: "Yoga & Ayurveda" i Zwierciadlo.pl. Prowadzi bloga "Joga na co dzień".

MIEJSCE
Biały Dom to miejsce, gdzie spokój i piękno natury w oprwaie czterech pór roku naturalnie współbrzmi z praktyką, medytacją, odpoczynkiem oraz ciepłem przebywania w grupie. Biały Dom posiada piękną salę do praktyki jogi z widokiem na Góry Izerskie i Sudety, oraz drewniane i niealergiczne wyposażenie pokoi.CENA:
od 590 zł

ZAPISY I INFORMACJE
Zadzwoń 505 845 545 lub napisz wyjazdy@fabrykaenergii.pl - spytaj o wolne miejsca.

Miejsce

Venue:
Biały Dom Antoniów   -   www
Ulica:
Antoniów 44
Kod:
58-512
Miasto:
Stara Kamienica
Kraj:
Kraj: pl

Opis

Przestronna Sala Teatralna do jogi, medytacji oraz innych ćwiczeń mieści:

* 50 osób w pozycji leżącej
* 60 osób i więcej, jeśli zajęcia przewidują tylko siedzącą medytację

Nasze posiłki są proste i odżywcze oraz przyrządzane według potrzeb uczestników z minimalną ilością soli morskiej celtyckiej lub całkowicie niesolone z ziołami i przyprawami ekologicznymi.

Do potraw używamy jedynie najlepszych tłuszczów m.in.: oleju z oliwek, oleju lnianego budwigowego, masła osełkowego lub masła ghee.

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

Kalendarz imprez

<<  Kwiecień 2019  >>
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N 
     
webmaster