Napisz e-mail Drukuj

Imprezy

Zdarzenie 

Warsztat Jogi z Ks. Joe Pereira VI Edycja
Tytuł:
Warsztat Jogi z Ks. Joe Pereira VI Edycja
Kiedy:
14.06.2018 - 17.06.2018
Gdzie:
Wrocław - Wrocław
Kategoria:
warsztaty
Cena:
590,00 - PLN
www:
http://www.joganamaste.pl
organizator:
Namaste Centrum Jogi Iyengara
e-mail:
kontakt@joganamaste.pl
Poziom:
średni
nauczyciel:
Ks. Joe Pereira

Opis

VI Edycja wyjątkowego warsztatu jogi z ks. Joe Pereirą
Wrocław, (14 – 17 czerwca 2018 r.)

(warsztat dla osób praktykujących jogę wg metody Iyengara)

Ks. Joseph Pereira
Na co dzień - ksiądz Joe, ur.1942, nauczyciel jogi Iyengara z Indii (Bombaj) w stopniu Senior, ukończył studia psychologii, filozofii i teologii w Indiach oraz studia terapeutyczne w USA. Jest założycielem i dyrektorem Kripa Foundation (kripa-łaska) i konsultantem Archidiecezji Bombaju d.s. resocjalizacji osób uzależnionych. W 2009 roku rząd Indii przyznał mu Padma Shri Award, najwyższe odznaczenie za zasługi dla narodu hinduskiego. Od 1968 r. praktykuje jogę pod okiem Gurujiego B.K.S.Iyengara, której elementy stanowią integralną część programu Kripa. Na prośbę Matki Teresyprowadził w Kalkucie rekolekcje dla sióstr z jej zgromadzenia i z jej inspiracji podjął w ramach Kripa Foundation służbę na rzecz osób uzależnionych. Ojciec Joe od wielu lat naucza również Medytacji Chrześcijańskieji jest koordynatorem krajowym Światowej Wspólnoty Medytacji Chrześcijańskiej (World Community for Christian Meditation)dla Indii. W 2010 poprowadził w Katowicach Meditatio 2010. Kierując się zasadą, że „Łaska realizuje się w ciele” w szczególny sposób łączy on chrześcijańską wiarę z hinduską mądrością uwzględniania roli ciała na drodze duchowego wzrostu.

Osoby, które chciałyby otrzymać fakturę, proszę o zgłaszanie. Faktury będą wydawane w czwartek.
Cena warsztatu: 590 zł.
Zapisy i informacje:
Rezerwacja: Rezerwacji dokonuje się poprzez wykonanie obu poniższych czynności:
- wpłatę zadatku 190 zł. na konto bankowe poniżej z opisem ks. Joe Pereira Nazwisko i Imię Nr tel.. (liczba miejsc ograniczona; decyduje kolejność wpłat):
Paweł Sowiński ING Bank Śląski 20 1050 1575 1000 0023 0963 0107
- oraz wpis na listę uczestników mailem: kontakt@joganamaste.pl wraz z numerem telefonu, imieniem i nazwiskiem. Wpłacenie zadatku jest równoznaczne z wpisaniem na listę uczestników warsztatu. Pozostałą kwotę należy dopłacić na miejscu. (zwrot zadatku jest możliwy do miesiąca przed rozpoczęciem warsztatu). Prosimy o dokonywanie wpłaty zadatku wyłącznie w wysokości podanej kwoty. Większe wpłaty będą zwracane do nadawcy przelewu. Dziękujemy.
*Posiłki: obiad dodatkowo płatny 20 zł (piątek, sobota)
Noclegi: możliwość kilku noclegów na sali (25 zł), na życzenie prześlemy listę pobliskich hosteli
Zapewniamy trzy koce na osobę i krzesła. A Państwa bardzo prosimy o przywiezienie z sobą: matę, dwie kostki (drewno lub korek) oraz 2 paski. Osoby jadące samochodami prosimy wziąć bolster do jogi (najlepiej z wypełnieniem bawełnianym). Będzie możliwość kupienia na miejscu maty i kostek - proszę zgłosić przy zapisie.
________________________________________
2 kostek (drewno lub korek). Jest możliwość kupienia sprzętu, zgłoszenia na adres: kontakt@joganamaste.pl (sprzęt do odbioru w szkole). My zapewniamy krzesła i koce.
Zaprasz...

Miejsce

Venue:
Wrocław
Miasto:
Wrocław

Opis

Przepraszamy, opis nie jest dostępny

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież