Napisz e-mail Drukuj

Imprezy

Zdarzenie 

Tytuł:
Włoskie JogaWakacje
Kiedy:
19.08.2018 - 25.08.2018
Gdzie:
Studio IYENGAR Yoga - Viareggio
Kategoria:
joga na urlopie
www:
http://https://m.facebook.com/aniajadko
organizator:
Anna Jadko JaJoga
e-mail:
Jadko@mail.ru
telefon:
506126809
nauczyciel:
Anna Jadko
stopień:
Intermediate Junior I

Opis

Na wakacjach chcemy odpocząć tam gdzie są: cieple morze, piękne płazy i widoki, miasta historyczne, muzea, ciekawe sklepy, dobre jedzenie, atrakcje dla dzieci I całej rodziny. A jednocześnie nie chcemy rezygnować z praktyki jogi, albo waśnie chcemy skorzystać z wolnego czasu i rozpocząć swoją przygodę z jogą, albo pogłębić swoją praktykę.

Gdzie.
Włochy, Viareggio.
Urocze włoskie wakacyjne miasto. Niedaleko są Pisa, Luka, Florencja (od 30 min do 2h jazdy wygodnym pociągiem). W samym mieście sa mnóstwo hoteli i apartamentów, piękna długa promenada, kilka parków, wynajem rowerów, atrakcje dla dzieci, sklepy spożywcze i odzieżowe, lokalny rynek , piękne i komfortowe plaże, restauracje. Jest to miasto dla osób, które bardziej lubią odpoczywać w spokojnych i komfortowych warunkach, pasuje dla odpoczynku całą rodziną, w większości odpoczywają tu sami włosi, szczególnie w tym okresie. Płazy w mieście sa płatne (ale sa bardzo wygodne i urocze) i bezpłatne plaże miejskie. Jest możliwość wykupienia karnetu na plaże ze zniżką.

Jak dojechać.
Najbardziej wygodny transfer samolotem do Pisy, a później taksówką, busem, albo pociągiem (koło 30/60 min w zależności od obłożenia).

Gdzie zatrzymać się.
Korzystając z nowoczesnych portalów internetowych (Booking.com, Airbnb.com) znajdziecie mieszkanie, hotel, pokój w zależności od waszych zapotrzebowań i możliwości finansowych. Można łatwo wynająć rower na cały tydzień i wtedy wynająć bardziej ekonomiczny wariant (czasami rowery posiadają właścicieli apartamentów, zapytajcie), oczywiście nie brakuje w mieście luksusowych wariantów dla bardziej wymagających.
Jest opcja wynająć wspólne apartamenty dla kilku uczestników, wtedy zachęcam was pisać o tym wcześniej, będę mogłam zorganizować grupy chętnych, na pewno będą mniejsze koszty plus dobre towarzystwo 

Joga.
Mamy idealne warunki – Centrum Jogi Iyengara (http://www.yogaviareggio.it , Via Sant'Ambrogio, interno 5, Viareggio 55049) z całym sprzętem na sali, klimatyzacją i wszystkimi atutami praktyki w prawdziwym studium jogi. Centrum znajduje się blisko plaży, promenady i parku.
Zajęcia będą 2 razy dziennie rano 2h, wieczorem 2h. Możliwe sa indywidualne zajęcia dla korekty praktyki, albo w przypadkach terapeutycznych (umawiamy się indywidualnie).
Praktyka pozioma ogólnego, każdy może dołączyć. Dla wprawionych praktykujących będą nowe, ciekawe jogiczne wyzwania. Za równo dla początkujących tak i dla zaawansowanych uczestników będą dokładnie wytłumaczone i wyćwiczone podstawy jogi metody Iyengara, bez których nie możliwe są postępy w praktyce. Będą asany, pranajama, medytacja i teoria.

Cena.
200 € cały warsztat (koszty organizacyjne, zajęcia)
10% zniżka przy przedpłacie do 1 kwietnia 2018
Zaliczka 50 € (zaliczka do 1.06 - zwraca się w całości, po 1.06 - 50%, po 1.08 - nie zwraca się).

Miejsce

Venue:
Studio IYENGAR Yoga   -   www
Ulica:
Via Sant'Ambrogio, interno 5
Kod:
55049
Miasto:
Viareggio
Kraj:
Kraj: it

Opis

Przepraszamy, opis nie jest dostępny

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

Kalendarz imprez

<<  Luty 2019  >>
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N 
    
   
webmaster