Napisz e-mail Drukuj

Imprezy

Zdarzenie 

MIĘDZYNARODOWY WARSZTAT Z ZAIN SYED (YOGI ZAIN) Z CALIFORNI
Tytuł:
MIĘDZYNARODOWY WARSZTAT Z ZAIN SYED (YOGI ZAIN) Z CALIFORNI
Kiedy:
21.09.2018 - 23.09.2018
Gdzie:
Fabryka Energii - Centrum Jogi Wrocław - Wrocław
Kategoria:
warsztaty
Cena:
od 700 - PLN
www:
http://www.fabrykaenergii.pl
organizator:
Fabryka Energii - Centrum Jogi Wrocław
e-mail:
kontakt@fabrykaenergii.pl
telefon:
505845545
Poziom:
średni-zaawansowany
nauczyciel:
Zain Syed

Opis

YOGI ZAIN W POLSCE
MIĘDZYNARODOWY WARSZTAT
Certyfikowany nauczyciel jogi Iyenagara z Oakland (California)

"THE POWER & PRESENCE OF IYENGAR YOGA"

DATA: 21-23.09.2018
(piątek-niedziela)


TEMAT

Jogiczne poczynania Yogi Zaina na Facebooku śledziliśmy już od bardzo dawna, aż w końcu pomyśleliśmy, czemu by nie spróbować tego na żywo i nie zaprosić tego niezwykłego nauczyciela do naszej szkoły.

Zain zauroczył nas swoim podejściem do jogi Iyengara, w którym pokazuje, że to co znamy często jako statyczne i nieruchome, można wykonać także w inny - dynamiczny sposób. Było to dla nas coś nowego, co otworzyło nam oczy na nowy szerszy świat i to właśnie bardzo nam się spodobało w jego nauczaniu. Od dawna śledzimy jego profile na Facebooku i Instagramie. Pokazuje on na nich, jak skakać płynnie pomiędzy pozycjami, uczynić pozycje łatwiejszymi oraz jak wzmocnić ciało do wszystkich pozycji w balansie. Zain ukazuje nam jeszcze szersze spektrum możliwości, jeśli chodzi o zastosowanie pomocy do jogi, dzięki czemu, to co niewykonalne staje się wykonalne a to co niemożliwe staje się możliwe. W nauczaniu Zaina każda każda statyczna z pozoru pozycja może nagle ożyć i nabrać dynamiki.

Dlatego jesteśmy bardo szczęśliwi, że możemy zaprosić Was do Fabryki Energii na warsztat z Yogi Zainem i że wszyscy razem będziemy mogli doświadczyć jego nauczania.

Zajęcia prowadzone wg metody BKS Iyengara®


PROWADZĄCY
Zain Syed - Certyfikowany nauczyciel jogi Iyengara w Oakland w Kaliforni. Odbył wiele szkoleń, między innymi u takich nauczycieli jogi Iyengara stopnia senior jak Carrie Owerko, Lois Steinberg i Carolyn Belko. Jest autorem wielu krótkich filmów instruktażowych na których pokazuje nowatorskie metody łączenia pozycji jogi, używania pomocy do jogi, płynnych przejść między pozycjami oraz przechodzenia do pełnych pozycji poprzez wykonywanie różnych wariantów asan. Ma ponad 14 tysięcy fanów na Facebooku i ponad 4500 fanów na Instagramie. Kilkaset osób obserwuje jego profil na Twitterze. Jego filmiki są nowatorskie, gdyż pokazują nowe, nieznane wcześniej metody wchodzenia do pozycji jogi, co czyni jogę Iyengara jeszcze ciekawszą i pozwala poznać ją w pełni.

Na co dzień jest zaangażowany w projekt Prison Joga w ramach którego prowadzi regularne, cotygodniowe zajecia jogi w wiezieniu San Quentin w Kaliforni. Swoją pasją do jogi dzieli się także podczas prywatnych lekcji oraz podczas regularnych klas, które prowadzi w Adelina Yoga Studio w Kaliforni.

Swoja pasją do jogi dzieli się także z ludźmi z całego świata podczas międzynarodowych warsztatów, które prowadzi na całym świecie.

Szczegóły na stronie:
www.fabrykaenergii.pl

Miejsce

Fabryka Energii - Centrum Jogi Wrocław
Venue:
Fabryka Energii - Centrum Jogi Wrocław   -   www
Ulica:
pl. Wolności 7
Kod:
50-071
Miasto:
Wrocław
Województwo:
Dolnośląskie
Kraj:
Kraj: pl

Opis

Fabryka Energii – Centrum Jogi Wrocław

Profesjonalne centrum jogi w samym centrum Wrocławia, jedna z największych szkół jogi Iyengara w Polsce. Prowadzimy zajęcia w grupach początkujących, średnio-zaawansowanych i zaawansowanych. Zapraszamy także na zajęcia dynamiczne, jogę dla kobiet w ciąży oraz zajęcia łagodne.

Nasi nauczyciele to ludzie z pasją, którzy nieustannie dokształcają się na licznych warsztatach, by uczyć jak najlepiej i zarażać swoich uczniów miłością do jogi.

Ćwiczymy 7 dni w tygodniu od 7:00 do 21:00. Latem, w każdą niedzielę, zapraszamy na darmowe zajęcia Jogi w Parku.

Posiadamy dwie klimatyzowane sale do jogi, w pełni wyposażone w cały sprzęt niezbędny do praktyki. Po zajęciach można odpocząć w strefie relaksu i napić się z nami herbaty.

Przez cały rok organizujemy warsztaty stacjonarne oraz wyjazdy z jogą, na których można odpocząć od miejskiego zgiełku i naładować baterie na długi czas. Organizujemy także warsztaty z nauczycielami z zagranicy.

Jako jedyni we Wrocławiu posiadamy stacjonarny i internetowy sklep z pomocami do jogi, w którym zaopatrzysz się we wszystkie niezbędne pomoce. Posiadamy największy wybór ręcznie wykonywanych wałków i poduszek do medytacji oraz poduszek ziołowych. Zapraszamy na naszą stronę www.jogamarket.pl

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

Kalendarz imprez

<<  Maj 2019  >>
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N 
  
  
webmaster