Napisz e-mail Drukuj

Imprezy

Zdarzenie 

Kreatywny Warsztat Jogi Iyengara Śri H.S. Arun z Bangalore
Tytuł:
Kreatywny Warsztat Jogi Iyengara Śri H.S. Arun z Bangalore
Kiedy:
28.09.2018 - 30.09.2018
Gdzie:
Wrocław - Wrocław
Kategoria:
warsztaty
Cena:
450,00 - PLN
www:
http://www.joganamaste.pl
organizator:
Namaste Centrum Jogi Iyengara
e-mail:
kontakt@joganamaste.pl
Poziom:
dla wszystkich
nauczyciel:
Śri H.S. Arun

Opis

Ponownie! Kreatywny Warsztat Jogi Iyengara Śri H.S. Arun z Bangalore w Indiach
Kreatywne i wszechstronne wykorzystanie pomocy w praktyce jogi
– z życzliwością, dobrocią i zadowoleniem (Maitri i Santhoosha)
– od odkrywania, przez rozważanie, do medytacji.
Mamy przyjemność i zaszczyt powitać Sri H.S. Aruna z Bangalore w Indiach na ogólnopolskim warsztacie poświęconym kreatywnemu oraz wszechstronnemu wykorzystaniu pomocy (props) w praktyce jogi. To kolejny warsztat seniorski w naszej szkole z nauczycielem z Indii!
Arun (nazwany przez wszystkich Arunji) jest bliskim uczniem BKS Iynegara, jego syna Prashanta Iyengar oraz jego córki Geeta S. Iyengar. Arun był przy BKS Iyengarze równie długo i równie blisko jak ks. Joe Pereira.
Arun zajmuje się jogą od prawie 40 lat. Podobnie jak Joe Pereira S.H. Arun poznał Gurujego Iyengara jeszcze w latach siedemdziesiątych, a dokładnie w roku 1978 i praktykował u niego, szkolił się, zdobywał doświadczenie zarówno jako uczeń, jak i nauczyciel. Asystował Iyengarowi podczas wielu zajęć, kursów i warsztatów, klas medycznych.
Od 25 lat naucza w założonym przez siebie centrum jogi w Indiach. Od roku 2000 prowadzi szkolenia i warsztaty na całym świecie:.
Jak naucza
Sposób nauczania Aruna jest bardzo przystępny, bezpośredni i wysoce skuteczny. Jest on osobą bardzo otwartą, przyjazną, obdarzoną dużym poczuciem humoru, którym wypełnia prowadzone przez siebie zajęcia. Duże urozmaicenie w układaniu poszczególnych sekwencji asan zakorzenione jest w metodzie Iyengara i pozwala uczniom na odkrywanie głębszych aspektów i wymiarów praktyki jogi. Kładzie nacisk na refleksyjny i medytacyjny wymiar praktyki. Jogę rozumie jako sztukę. Jego podejście do praktyki pozwala uczniom na każdym poziomie zaawansowania odkryć cos nowego dla siebie.
Rezerwacji dokonuje się poprzez:
- WPŁATĘ ZADATKU 150 zł. bezpośrednio w Centrum Jogi we Wrocławiu lub na konto bankowe z opisem Warsztat Jogi z Arunem Nazwisko Imię (liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność wpłat). Zadatek zwracamy do 2 tygodni przed rozpoczęciem warsztatu.
Paweł Sowiński ING Bank Śląski 20 1050 1575 1000 0023 0963 0107
- oraz przesłanie maila z numerem telefonu, imieniem i nazwiskiem.
Wpłacenie zaliczki jest równoznaczne z wpisaniem na listę uczestników warsztatu. Pozostałą kwotę należy dopłacić na miejscu.
Faktura, sprzęt, posiłki:
o FAKTURY: Bardzo też prosimy o zgłaszanie potrzeby wystawienia faktury w momencie dokonywania wpłaty początkowej
o SPRZĘT: Prosimy koniecznie o przywiezienie: maty do jogi, 1 paska i 1 kostki (drewno lub korek). My zapewniamy 1 pasek, 1 kostkę, krzesła i koce.
o POSIŁKI: Ze względu na krótką przerwę między blokami zajęć, proponujemy posiłek dostarczony do naszej szkoły, zaraz po zajęciach, już o godz.13:00 (pyszna, gęsta, indyjska zupa wegańska). Płatność 10 zł., przy płatności za warsztat w szkole – prosimy o drobne. Prosimy o informację mailowo TYLKO ...

Miejsce

Venue:
Wrocław
Miasto:
Wrocław

Opis

Przepraszamy, opis nie jest dostępny

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

Kalendarz imprez

<<  Kwiecień 2019  >>
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N 
     
webmaster