Napisz e-mail Drukuj

Imprezy

Zdarzenie 

Warsztat z Katarzyną Pilorz - Praktyka jogi w trakcie ciąży
Tytuł:
Warsztat z Katarzyną Pilorz - Praktyka jogi w trakcie ciąży
Kiedy:
09.11.2018 - 11.11.2018
Gdzie:
Fabryka Energii - Centrum Jogi Wrocław - Wrocław
Kategoria:
warsztaty
Cena:
400 - PLN
www:
http://www.fabrykaenergii.pl
organizator:
Fabryka Energii - Centrum Jogi
e-mail:
kontakt@fabrykaenergii.pl
telefon:
505845545
Poziom:
średni
nauczyciel:
Katarzyna Pilorz
stopień:
Intermediate Senior II

Opis

Zapraszamy na warsztat jogi poświęcony praktyce asan i pranajamy w trakcie ciąży.
Warsztat przeznaczony jest dla osób zainteresowanych tematyką kobiecej płodności, regularnie praktykujących jogę Iyengara od min. 6 miesięcy oraz dla nauczycieli jogi i osób w trakcie treningu nauczycielskiego

Cztero-częściowy cykl warsztatów-seminariów poświęcony kobiecej płodności - od zajścia w ciążę, poprzez przebieg samej ciąży po powrót do formy po porodzie i menopauzę. Wszystko to w kontekście praktyki asan i pranayam oraz w rozszerzonej perspektywie o podejście fizjoterapeutyczne. Program obejmuje zarówno zajęcia jogi - z naciskiem na świadomą pracę w asanach i wykorzystanie przyrządów oraz wariantów pozycji do osiągnięcia określonych rezultatów; jak również wykłady z anatomii, fizjologii i rehabilitacji ginekologicznej.

Prowadzący:
Katarzyna Pilorz - dyplomowany i certyfikowany (certyfikat IYENGARA 2017/18) nauczyciel jogi stopnia Senior Intermediate II (2014). Praktykuje jogę od 20 lat a prowadzi zajęcia od 18. Z niesłabnącym zaangażowaniem doskonali swój warsztat nauczycielski u nauczycieli w kraju i zagranicą. Wielokrotnie odbywała staż w RIMYI w Punie: ‘06/’08/’10/’13. Czynnie uczestniczy w opracowywaniu ścieżek kształcenia nauczycieli w Polsce jako członek Komitetu Technicznego Polskiego Stowarzyszenia Jogi Iyengara. W latach 2008-16 była Prezesem Zarządu stowarzyszenia. Jest członkiem polskich i międzynarodowych komisji egzaminacyjnych na stopnie nauczycielskie Introductory i Intermediate Junior. Od kilku lat prowadzi klasy terapeutyczne w swoim Studio Jogi, w którym kształci też nauczycieli i asystentów. Z wykształcenia filozof, absolwentka UJ.

Katarzyna Bulińska (wykład z anatomii) - Fizjoterapeutka, doktor nauk o kulturze fizycznej AWF Wrocław. Koordynatorka pierwszego w Polsce Centrum Spotkań dla osób z otępieniem i ich rodzin. Pracę i zainteresowania poświęca głównie osobom starszym. Posiada doświadczenie w pracy ze sportowcami (gł. sporty górskie), osobami z: problemami bólowymi kręgosłupa i stawów obwodowych, chorobami nefrologicznymi, sercowo-naczyniowymi oraz amazonkami. Absolwentka Podyplomowych Studiów Psychosomatycznych Praktyki Jogi (2015-2017). Szkolona m.in. przez Leszka Kulmatyckiego, Ingę Schorowską, Krzysztofa Stec, Zdzisława Burzyńskiego, Ewę Moroch, Marka Bednarskiego, Marci Monroe, Konrada Kocota, Normana Sjomana, Eyala Shifroni, przyjaciół ze STiPR "Przestrzeń". Autorka i współautorka publikacji z zakresu rehabilitacji osób z chorobami wewnętrznymi. Członek Stowarzyszenia Trenerów i Praktyków Relaksacji "Przestrzeń".

PLAN DNIA 09.11.2018 (piątek)
13:30 - 16:00 Praktyka asan
18:30 - 20:00 Wykład z anatomii

PLAN DNIA 10.11.2018 (sobota)
12:00 - 15:00 Praktyka asan
16:30 - 19:30 Praktyka asan

PLAN DNIA 11.11.2018 (niedziela)
09:00 - 11:00 Praktyka asan
11:30 - 13:30 Praktyka asan

MIEJSCE
Fabryka Energii Centrum...

Miejsce

Fabryka Energii - Centrum Jogi Wrocław
Venue:
Fabryka Energii - Centrum Jogi Wrocław   -   www
Ulica:
pl. Wolności 7
Kod:
50-071
Miasto:
Wrocław
Województwo:
Dolnośląskie
Kraj:
Kraj: pl

Opis

Fabryka Energii – Centrum Jogi Wrocław

Profesjonalne centrum jogi w samym centrum Wrocławia, jedna z największych szkół jogi Iyengara w Polsce. Prowadzimy zajęcia w grupach początkujących, średnio-zaawansowanych i zaawansowanych. Zapraszamy także na zajęcia dynamiczne, jogę dla kobiet w ciąży oraz zajęcia łagodne.

Nasi nauczyciele to ludzie z pasją, którzy nieustannie dokształcają się na licznych warsztatach, by uczyć jak najlepiej i zarażać swoich uczniów miłością do jogi.

Ćwiczymy 7 dni w tygodniu od 7:00 do 21:00. Latem, w każdą niedzielę, zapraszamy na darmowe zajęcia Jogi w Parku.

Posiadamy dwie klimatyzowane sale do jogi, w pełni wyposażone w cały sprzęt niezbędny do praktyki. Po zajęciach można odpocząć w strefie relaksu i napić się z nami herbaty.

Przez cały rok organizujemy warsztaty stacjonarne oraz wyjazdy z jogą, na których można odpocząć od miejskiego zgiełku i naładować baterie na długi czas. Organizujemy także warsztaty z nauczycielami z zagranicy.

Jako jedyni we Wrocławiu posiadamy stacjonarny i internetowy sklep z pomocami do jogi, w którym zaopatrzysz się we wszystkie niezbędne pomoce. Posiadamy największy wybór ręcznie wykonywanych wałków i poduszek do medytacji oraz poduszek ziołowych. Zapraszamy na naszą stronę www.jogamarket.pl

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież