Napisz e-mail Drukuj

Lista imprez

Zdarzenie 

Warsztat jogi z Markiem Bednarskim
Tytuł:
Warsztat jogi z Markiem Bednarskim "Sylabus Junior III"
Kiedy:
09.06.2019
Gdzie:
Fabryka Energii - Centrum Jogi Wrocław - Wrocław
Kategoria:
warsztaty
Cena:
120 - PLN
www:
http://www.fabrykaenergii.pl
organizator:
Fabryka Energii - Centrum Jogi
e-mail:
wyjazdy@fabrykaenergii.pl
telefon:
505-845-545
Poziom:
średni-zaawansowany
nauczyciel:
Marek Bednarski
stopień:
Intermediate Junior III

Opis

Osoby zaawansowane i średnio zaawansowane zapraszamy na wyjątkowy dzień praktyki jogi. Tematem będą asany i pranayamy z poziomu Intermediate Junior III. W metodzie B.K.S. Iyengara asany zostały podzielone na sylabusy. W ten sposób powstało 14 sekwencji asan i pranayam. Na poziom początkujący składają się 2 sekwencje. Etap średnio-zaawansowany to kolejnych 6, zaawansowany to następne 6. Zazwyczaj przeciętny jogin swym zakresem nie wykracza poza dwa pierwsze sylabusy. Przeciętnie praktykując z dużą gorliwością i zapałem, pomiędzy dziesiątym a dwudziestym rokiem praktyki zaczynamy wykonywać sylabusy od 3 do 5.
Niewiele osób utrzymuje rygor praktyki, by przejść przez kolejne sylabusy. Marek Bednarski poświęcił 7 ostatnich lat swojego życia, by doskonalić sylabusy od 3 do 5, a więc Junior I, II i III. Zdając na stopień Junior III w roku 2018 uzyskał międzynarodowy dyplom jogi Iyengara: Intermediate Junior III.


Tym razem pochylimy się nad poziomem Junior III. To bardzo wysoki etap, w którym istotny staje się stan umysłu w trakcie praktyki. Utrzymanie koncentracji i skupienia. To również już prawie poziom Senior. W związku z tym asany powinny być już "dopieszczone" pod kątem technicznym - precyzyjne. Asany z niższych poziomów Junior powinny być już wykonywane bardzo dobrze, a z poziomu początkującego - rewelacyjnie.

PROWADZĄCY
Marek Bednarski - Dyplomowany i certyfikowany nauczyciel jogi metodą BKS Iyengara® stopnia Intermediate Junior III. Współzałożyciel Fabryki Energii - Centrum Jogi Wrocław. Regularnie pisze artykuły do: "Yoga & Ayurveda" i Zwierciadlo.pl. Prowadzi bloga "Joga na co dzień".

PLAN DNIA 9.06.2019
09:00 - 12:00 sekwencja asan Intermediate Junior III
14:00 - 15:30 pranayama Intermediate Junior III
15:30 - 17:00 wykład lub projekcja filmu
17:00 - zakończenie

MIEJSCE
Fabryka Energii Centrum Jogi Wrocław
pl. Wolności 7, I p.
Kamienica pod Złotym Dębem

KOSZT
120 zł – udział w warsztacie z posiłkiem


Zapisy i informacje:
www.fabrykaenergii.pl
505-845-545
wyjazdy@fabrykaenergii.pl

Miejsce

Fabryka Energii - Centrum Jogi Wrocław
Venue:
Fabryka Energii - Centrum Jogi Wrocław   -   www
Ulica:
pl. Wolności 7
Kod:
50-071
Miasto:
Wrocław
Województwo:
Dolnośląskie
Kraj:
Kraj: pl

Opis

Fabryka Energii – Centrum Jogi Wrocław

Profesjonalne centrum jogi w samym centrum Wrocławia, jedna z największych szkół jogi Iyengara w Polsce. Prowadzimy zajęcia w grupach początkujących, średnio-zaawansowanych i zaawansowanych. Zapraszamy także na zajęcia dynamiczne, jogę dla kobiet w ciąży oraz zajęcia łagodne.

Nasi nauczyciele to ludzie z pasją, którzy nieustannie dokształcają się na licznych warsztatach, by uczyć jak najlepiej i zarażać swoich uczniów miłością do jogi.

Ćwiczymy 7 dni w tygodniu od 7:00 do 21:00. Latem, w każdą niedzielę, zapraszamy na darmowe zajęcia Jogi w Parku.

Posiadamy dwie klimatyzowane sale do jogi, w pełni wyposażone w cały sprzęt niezbędny do praktyki. Po zajęciach można odpocząć w strefie relaksu i napić się z nami herbaty.

Przez cały rok organizujemy warsztaty stacjonarne oraz wyjazdy z jogą, na których można odpocząć od miejskiego zgiełku i naładować baterie na długi czas. Organizujemy także warsztaty z nauczycielami z zagranicy.

Jako jedyni we Wrocławiu posiadamy stacjonarny i internetowy sklep z pomocami do jogi, w którym zaopatrzysz się we wszystkie niezbędne pomoce. Posiadamy największy wybór ręcznie wykonywanych wałków i poduszek do medytacji oraz poduszek ziołowych. Zapraszamy na naszą stronę www.jogamarket.pl

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

Kalendarz imprez

<<  Sierpień 2019  >>
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
1213
 
webmaster