Napisz e-mail Drukuj

Lista imprez

Zdarzenie 

Tytuł:
Wakacje z jogą w Orzechowie nad morzem – Romek Grzeszykowski
Kiedy:
06.07.2019 - 13.07.2019
Gdzie:
Ośrodek Leśnik w Orzechowie Morskim - Ustka
Kategoria:
joga na urlopie
Cena:
1690 - PLN
www:
http://www.wczasy-joga.pl/wakacje-z-joga-w-orzechowie-nad-mo
organizator:
Roman Prus i Roman Grzeszykowski
e-mail:
roman.prus@wczasy-joga.pl
telefon:
503-069-693
Poziom:
dla wszystkich
nauczyciel:
Roman Grzeszykowski
stopień:
Intermediate Senior I

Opis

Wraz z Romkiem Grzeszykowskim zapraszamy na spędzenie wczasów z jogą nad morzem . Malowniczo położony ośrodek „Leśnik” w Orzechowie Morskim spełni Państwa wszelkie oczekiwania. Jest to komfortowy ośrodek, idealne miejsce dla ludzi szukających ciszy i spokoju. Ośrodek znajduje się 150 m. od plaży , położony jest w lesie bukowo-sosnowym , gdzie w bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się leśna ścieżka dydaktyczna ” Orzechowska wydma” oraz wieża widokowa ( 49 m.).

Orzechowo Morskie dzieli od Ustki tylko 7 km. Gdy zapragną Państwo smażonej lub wędzonej rybki , wystarczy 10 min. jazdy samochodem i już są Państwo na najpiękniejszej nadmorskiej promenadzie. Liczne szlaki piesze i rowerowe okalające ośrodek zapewnią wypoczynek na świeżym powietrzu. Istnieje możliwość wypożyczenia rowerów oraz rowerków dla dzieci jak również fotelików dla najmłodszych przy rowerach dorosłych. Dodatkowym atutem jest stadnina koni położona niedaleko kompleksu.
Ośrodek jest przygotowany na przyjęcie rodzin z dziećmi. Pociechy znajdą dla siebie plac zabaw oraz kącik edukacji przyrodniczo-leśnej.

W świat asan wprowadzi nas Romek Grzeszykowski.
Joga z Romkiem jak zwykle : profesjonalna, z sercem i pasją oraz z duża dawką humoru.Założyciel Szkoły Jogi Sadhana. Magister pedagogiki, dyplomowany nauczyciel jogi Iyengara uhonorowany tytułem Intermediate Senior I . Praktykuje jogę od przeszło 20 lat, w tym czasie przebywał m.in. w Kayvaliadhama Yoga Hospital w Lonavla oraz w Ramamani Iyengar Memorial Yoga Institute w Punie, gdzie asystował w klasach terapeutycznych i kobiecych. Brał udział w kursach prowadzonych przez takich nauczycieli jak Faeq Biria z Paryża, Gabriela Gubillaro z Florencji, Lois Steinberg z Chicago i Rajvi Mehta z Bombaju. W Polsce ukończył Studium Edukacji Ekologicznej we Wrocławiu na specjalności Terapie Naturalne, jednocześnie wykładając tam jogę i refleksoterapię.

ZAPISY ORAZ WIĘCEJ INFORMACJI ZNAJDZIECIE NA STRONIE INTERNETOWEJ!

ZAPRASZAMY!

Miejsce

Ośrodek Leśnik w Orzechowie Morskim
Venue:
Ośrodek Leśnik w Orzechowie Morskim   -   www
Ulica:
Orzechowo Morskie
Kod:
76-270
Miasto:
Ustka

Opis

Przepraszamy, opis nie jest dostępny

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież