Napisz e-mail Drukuj

Lista imprez

Zdarzenie 

Wakacje z jogą nad morzem - prowadzi Marek Bednarski
Tytuł:
Wakacje z jogą nad morzem - prowadzi Marek Bednarski
Kiedy:
07.07.2019 - 14.07.2019
Gdzie:
Rogowo -
Kategoria:
joga na urlopie
Cena:
od 1740 - PLN
www:
http://www.fabrykaenergii.pl
organizator:
Fabryka Energii - Centrum Jogi
e-mail:
wyjazdy@fabrykaenergii.pl
telefon:
505-845-545
Poziom:
dla wszystkich
nauczyciel:
Marek Bednarski
stopień:
Intermediate Junior III

Opis

WAKACJE Z JOGĄ NAD MORZEM
TURNUS PIERWSZY
7.07.2019 - 14.07.2019

Rogowo – urokliwa, nadmorska miejscowość otoczona kojącą zielenią lasów i błogą ciszą sprzyjającą skupieniu i relaksacji. Gościć nas będzie Ośrodek Wypoczynkowy Wiktoria – wyjątkowe miejsce na rozległym terenie zielonym, nieopodal malowniczych klifów i pięknego jeziora widocznego z okien. Zadbane pokoje z łazienkami gwarantują komfort pobytu, a liczne atrakcje (pięciometrowy basen, boisko do siatkówki, stół do tenisa, jazda konna i ścieżki rowerowe w bliskim sąsiedztwie) zachęcać będą do aktywnej rekreacji, w mikroklimacie szczególnie sprzyjającym alergikom i astmatykom. Na najmłodszych czeka plac zabaw, na miłośników wieczornych pogawędek - miejsce na ognisko i grilla, a na samochody bezpłatny parking dozorowany.
Walory otoczenia z pewnością będę bardzo pomocne w osiągnięciu stanu relaksu sprzyjającego owocnej praktyce jogi. Będzie to czas świadomego wypoczynku z szumem fal, ciepłem plaż i pięknem zjawiskowych zachodów słońca.

Zapraszamy na dwie sesje jogi dziennie, poranną medytację oraz pyszne wegetariańskie posiłki. Dla dzieci przygotowaliśmy osobne zajęcia jogi i nie tylko.

Zapraszamy!

PROWADZĄCY

JOGA
Marek Bednarski - Dyplomowany i certyfikowany nauczyciel jogi metodą BKS Iyengara® stopnia Intermediate Junior III. Współzałożyciel Fabryki Energii - Centrum Jogi Wrocław. Regularnie pisze artykuły do: "Yoga & Ayurveda" i Zwierciadlo.pl. Prowadzi bloga "Joga na co dzień".


ZAJĘCIA DLA DZIECI
Agata Chaszczewicz - zafascynowana ruchem, tańcem jogą i jej dobroczynnym wpływem na ciało i umysł. Poznaje różne techniki jogi i szkoli się na licznych kursach i warsztatach u nauczycieli z całego świata. Od wielu lat związana z Fabryką Energii. Zajęcia wakacyjne oparte są przede wszystkim na bezpieczeństwie i zabawie. Będą dostosowane do wieku i liczby uczestników.

Cena: od 1630 zł

Miejsce

Venue:
Rogowo

Opis

Przepraszamy, opis nie jest dostępny

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

Kalendarz imprez

<<  Październik 2019  >>
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N 
   1  2  3  4
   
webmaster