Newsletter Październik 2016

Wraz z pierwszymi dniami jesieni przekazujemy garść informacji dotyczących ostatnich oraz nadchodzących wydarzeń w Stowarzyszeniu.

1. Na stronie internetowej zamieszczone zostało kwartalne sprawozdanie z prac zarządu. Możecie zapoznać się z nim klikając tu.

2. Na początku września delegacja Zarządu brała udział w międzynarodowym spotkaniu "małych Stowarzyszeń" Jogi Iyengara. Wierzymy, że spotkanie to zaowocuje  dalszą współpracą między europejskimi stowarzyszeniami. Szczegółową relację z tego wydarzenia znajdziecie tu.

3. Podczas wizyty w Amsterdamie potwierdziliśmy z Birjoo Mehtą, nauczycielem z Bombaju, że to on poprowadzi przyszłoroczną Konwencję Jogi Iyengara w Polsce. Termin Konwencji planowany jest na pierwszy weekend czerwca.

4. Przypominamy, że podczas warsztatu z Gabriellą Giubilaro, który odbędzie się w Suchej Beskidzkiej 14-16 października, nadamy Gabrieli honorowe członkowstwo w SJIP. Sylwetkę tej charyzmatycznej nauczycielki przedstawialiśmy już w newsletterze majowym.

Podczas warsztatu (15 października po sesji popołudniowej) odbędzie sie spotkanie zarządu z Członkami i Sympatykami Stowarzyszenia. Zapraszamy wszystkich do udziału.

5. Informujemy, iż termin zgłoszeń na egzaminy nauczycielskie w roku 2017 mija 15 grudnia 2016 r. Dokładne daty i miejsca egzaminów podane zostaną w terminie późniejszym. Zapisy odbywają się przez formularz dostępny na stronie SJIP.

 

webmaster