Newsletter Luty 2018

1. Przypominamy o możliwości rejestracji na Wschodnioeuropejską Konwencję Jogi Iyengara w Polsce z Abhijatą Sridhar „Poznanie poza granicami”, która odbędzie się w Krakowie w dniach 3.05-6.05.2018. Więcej informacji i link rejestracyjny znajduje się pod poniższym adresem.

2. Informujemy, iż Zarząd przyjął rezygnację Marty Murzańskiej-Potasinskiej z pełnienia funkcji członka Zarządu. W związku z tym, podczas najbliższego Zwyczajnego Walnego Zebrania Członków Stowarzyszenia odbędą się wybory uzupełniające ten wakat. Osoby chętne do wsparcia prac Zarządu i zaangażowania się pełniej w życie Stowarzyszenia zapraszamy do nadsyłania swoich kandydatur na funkcję członka Zarządu. Przed Walnym Zebraniem opublikujemy sylwetki kandydatów, aby każdy mógł się z nimi zapoznać przed głosowaniem.

3. Pod tym adresem: geeta_prashant_to_association_march_2017.pdf załączamy list od Geety i Prashanta Iyengarów, który jest konkluzją spotkania Asesorów i Przedstawicieli Stowarzyszeń w Punie w grudniu 2015 r. Zapraszamy do zapoznania się z nim. Osoby nieanglojęzyczne będą mogły również wkrótce przeczytać polskie tłumaczenie listu na stronie SJIP.

Kalendarz imprez

<<  Luty 2019  >>
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N 
    
   
webmaster