Puna 2020 - marcowy wyjazd do RIMYI

Podróż do źródeł

Instytut Iyengara w Punie w Indiach (Ramamani Iyengar Memorial Yoga Institute) to miejsce, w którym kazdy praktykujący jogę zgodnie z tą metodą, prędzej czy później chce się znaleźć. Zgodnie z założeniami metodycznymi B.K.S. Iyengara, każdy nauczyciel powinien pogłębiać praktykę i wiedzę w RIMIY.

W marcu 2020 roku odbędzie się w RIMIY unikalne wydarzenie - pierwszy Intensive (warsztatch intensywnej praktyki) dedykowny polskim nauczycielom. Od 2 do 16 marca będziemy praktykować na matach w legendarnym instytucie pod okiem najlepszych nauczycieli. Organizacja tego wyjazdu jest efektem wizyty Abhijaty (wnuczki Guruji'ego), która w 2018 roku poprowadziła Wschodnioeuropejską Konwencję Jogi Iyengara w Krakowie. Podczas spotkań i rozmów powrócił temat warsztatu dla polskich nauczycieli, a niedługo później został ustalony jego termin.

Polski Intensive stanowi szczególną okazję wyprawy do źródeł, dlatego pierwszeństwo na liście zgłoszeń mają nauczycielie poziomu Intermediate, którzy dotąd nie studiowali w RIMIY. Warunkiem wzięcia udziału jest znajomość języka angielskiego w komunikatywnym stopniu, ponieważ wszystkie zajęcia będą prowadzone w języku angielskim bez tłumacza.

Całkowity koszt udziału wynosi 400 dolarów amerykańskich. Nie obejmuje on kosztów podróży, nocelgów i wyżywienia. Wszystkie szczegółowe informacje dotyczące planu zajęć i uczestnictwa będą przesyłane drogą mailową bezpośrednio do uczestników oraz udostepniane na grupie uczestników na Facebooku.

Zapisy trwają do 30 października br. Należy napisać maila na adres: info@warsztatjogi.pl ze zgłoszeniem do udziału. Koordynacją listy uczestników i kontaktem z RIMIY zajmuje się Natasza Moszkowicz.

Gwarancją rezerwacji jest wpłata zaliczki w wysokości 150 dolarów na konto SJIP:

43 1140 2004 0000 3312 0536 7323

BIC/SWIFT BREXPLPWMBK

z tytułem „Imię i nazwisko Puna 2020”


 

webmaster