Napisz e-mail Drukuj

Imprezy

Zdarzenie 

Nauczycielski Program Szkoleniowy - Szkolenie Nauczycielskie
Tytuł:
Nauczycielski Program Szkoleniowy - Szkolenie Nauczycielskie
Kiedy:
24.09.2016 - 30.11.2017
Gdzie:
JOGARYTM - Warszawa
Kategoria:
warsztaty
Cena:
3000 - PLN
www:
http://www.warsztatjogi.pl
organizator:
Krakowski Warsztat Jogi
e-mail:
info@warsztatjogi.pl
telefon:
600893558
Poziom:
zaawansowany
nauczyciel:
Ewa Wardzała
stopień:
Intermediate Senior I
nauczyciel:
Natasza Moszkowicz
stopień:
Intermediate Senior I

Opis

Program szkoleniowy przeznaczony jest dla dyplomowanych nauczycieli według metody Iyengara od stopnia Introductory po Junior Intermediate, absolwentów kursów nauczycielskich, oraz kandydatów przygotowujących się do egzaminu na stopień Introductory w trybie eksternistycznym.

Warunki kwalifikacyjne:
- członkostwo w SJIP
- zaświadczenie od nauczyciela rekomendującego potwierdzające obecność, obserwację i asystę na prowadzonych przezeń zajęciach
i/lub
- potwierdzenie udziału w kursie nauczycielskim
- przesłanie jednostronicowego eseju "Moja motywacja do uczenia jogi"

Bazując na pracy i doświadczeniach nauczycieli stopnia Advanced, takich jak Lois Steinberg czy Dean i Rebecca Lerner proponujemy utworzenie nauczycielskiej grupy szkoleniowej, łączącej w pracy nauczycieli o różnym stopniu zaawansowania, pomagając w zrozumieniu całościowego porządku szkoleniowego w metodzie Iyengara
Główny nacisk na tym etapie kłaść będziemy na metodykę nauczania (budowanie sekwencji, język instrukcji, praca z pomocami, asystowanie) na kolejnych etapach certyfikacji. Będzie to dawało nauczycielom jasny obraz tego jak nauczanie dojrzewa, uwzględniając coraz szerszy kontekst -terapeutyczny i filozoficzny. Ważnym aspektem pozostawać będzie rozwój praktyki własnej. Nauczyciele będą mieli szansę pracy nad sylabusem swojego poziomu, poszerzając rozumienie jego podstaw i kierunków jego rozwoju.
Organizacja pracy w ramach poniższego szkolenia - realizacja zadań w grupach roboczych,
oraz pod nadzorem nauczyciela prowadzącego - ma na celu usamodzielnienie nauczycieli na ścieżce samokształcenia, oraz ćwiczenie przez nich umiejętności wykorzystania wiedzy z zakresu terapii i filozofii jogi w praktyce.
Uczestników będziemy powoływać do wspierania zadań realizowanych przez Stowarzyszenia Jogi Iyengara w Polsce. Działania na rzecz społeczności uważamy za integralną część naszego programu.
W przypadku nie posiadania nauczyciela prowadzącego, uczestnicy szkolenia, którzy pomyślnie zakończą edukację w ramach poniższego programu, otrzymać będą mogli dwie rekomendacje, zezwalające na przystąpienie do egzaminu na odpowiedni stopień nauczycielski.
Opiekę mentorską nad szkoleniem nauczycielskim sprawuje Lois Steinberg - jedna z najbardziej uznanych i doświadczonych nauczycielek stopnia Advanced na świecie. Jej regularne warsztaty w Polsce mają wieloletnią tradycję, pozostawiając na wielu z nas niezatarty ślad jogi w rozumieniu Iyengara. Dzięki jej merytorycznemu wsparciu będziemy mogli wzbogacać i weryfikować warsztat nauczycielski.

Terminy:
1. 23-24 IX 2016
2. 19-20 XI 2016
3. 11-12 III 2017
4. 06-07 V 2017
5. 14-18 VI 2017 warsztat wyjazdowy
6. 07-08 X 2017
7. XI/XII warsztat z Lois Steinberg wyłącznie dla uczestników kursu

Cena:
Opłata za całość kursu wynosi 3000 zł
+ koszt noclegów i wyżywienia podczas warsztatu wyjazdowego
+ warsztat z Lo...

Miejsce

JOGARYTM
Venue:
JOGARYTM   -   www
Ulica:
Ul. Rokosowska 4
Kod:
02-348
Miasto:
Warszawa
Województwo:
mazowieckie
Kraj:
Kraj: pl

Opis

Nowe misjce otwarte we wrzesniu 2011 roku na Ochocie. W ofercie grupy początkujące i zaawansowane; joga dla ciężarnych i dla dzieci; joga kregosłupa, łagodna i medytacje. Zajęcia codziennie. Karnet 160zł za miesiąc

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

Kalendarz imprez

<<  Grudzień 2018  >>
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N 
     
      
webmaster