Warsztaty

Cykl rozwojowych warsztatów dla osób praktykujących
Rodzaj:
Archiwalne
Kategoria:
Warsztat
Data:
24 czer 2022 - 26 czer 2022
Województwo:
zachodniopomorskie
Miejsce:

Szkoła Jogi Ałły Raginis

Monte Cassino 18a, Szczecin

Prowadzący:
Ałła Raginis, Małgorzata Postaremczak
Organizator:

Szkoła Jogi Ałła Raginis

Opis:

Zapraszamy osoby praktykujące, chętne na świadome pogłębianie swojej praktyki, na cykl rozwojowych warsztatów. Będziemy budować na podstawach jogi i rozwijać się na bazie zdobytej już wiedzy i doświadczenia. Na przykładzie podstawowych pozycji będziemy odczuwać działanie głównych energii w ciele i z tym zrozumieniem rozwiniemy praktykę na pozycje zaawansowane. Zgodnie z indywidualnymi potrzebami będziemy pracować z asanami, Iyengara, poziom III - Raginis - opierając się na swoim wieloletnim doświadczeniu.

W procesie będzie towarzyszyć nam Małgorzata superwizorka. Jej główny obszar zainteresowania to praca psychologiczna w towarzyszeniu oraz wspieraniu osób i rodzin doświadczających trudności i kryzysów we wzajemnych relacjach oraz wspieranie rozwoju zawodowego specjalistów pracujących w relacji z klientami. Wprowadzi nas w łagodny proces poznawania siebie.

Ten projekt jest naszym wspólnym autorskim pomysłem, dopracowanym w wyniku wieloletniej wspólnej pracy. Pierwszy taki warsztat odbył się w czerwcu 2021 i zaskoczył nasz niezwykłym zainteresowaniem i zaangażowaniem uczestników oraz głębią procesu. Kierując się potrzebą kontynuacji spotkań zaplanowałyśmy mini warsztaty w Szczecinie, na które zapraszamy osoby, które rozpoczęły proces w czerwcu oraz osoby, które chciałyby dołączyć.

Terminy:

12-13 luty

22-24 kwiecień

24-26 czerwiec

23-25 wrzesień

4-6 listopad

Sposób prowadzenia warsztatu jest dostosowany do indywidualnych potrzeb uczestników, a rozpoczęty proces jest kontynuowany na kolejnych warsztatach. Osoby zgłaszające się proszone są o zadeklarowanie gotowości pozostania w cyklu na kolejne spotkania.

Grupa jest otwarta, co oznacza, że można do niej dołączyć w każdym kolejnym terminie. Dla osób, które nie brały udziału w poprzednich warsztatach jest możliwość nieodpłatnego spotkania z Małgorzatą (na żywo lub online) w celu zapoznania i nakreślenia charakteru dalszej współpracy.

Rozkład zajęć:

Piątek:

18.30 - 20.00 praktyka

Sobota:

10:00 - 13:00 praktyka asan, 14:00 pranayama

Cena:

550 zł - jeden warsztat

Zgłoszenia:

Prosimy kierować na maila kontakt@allajoga.pl lub tel. 504215299

Zgłoszenie prosimy potwierdzić wpłatą zadatku w wysokości 200 zł. bezpośrednio w Szkole lub na konto Szkoły Jogi.

Santander Bank 84 1500 1722 1217 2009 8468 0000

Przynieś ze sobą swoją matę do jogi i woreczek do relaksu na oczy, ciepły napój w termosie.

Zapraszamy serdecznie!