Aktualności

Podróż do źródeł
06 października 2019
Podróż do źródeł

Instytut Iyengara w Punie w Indiach (Ramamani Iyengar Memorial Yoga Institute) to miejsce, w którym, każdy praktykujący jogę zgodnie z tą metodą, prędzej czy później chce się znaleźć. Zgodnie z założenia metodycznymi Iyengara, każdy nauczyciel jego metody, powinien pogłębiać praktykę i wiedzę w RIMYI.

W marcu 2020 roku odbędzie się w RIMYI unikalne wydarzenie - pierwszy intensive dedykowany polskim nauczycielom. Od 2 do 16 marca staną oni na matach w legendarnym instytucie, pod okiem tamtejszych nauczycieli. Organizacja tego wyjazdu jest efektem wizyty Abhijaty Iyengar, która w 2018 roku poprowadziła Wschodniouropejską Konwencję Jogi w Krakowie. Podczas spotkań i rozmów powrócił temat polskiego warsztatu w Punie, a niedługo później ustalony został jego termin.

Polski intensive stanowi szczególną okazję wyprawy do źródeł, dlatego pierwszeństwo na liście zgłoszeń mają nauczyciele poziomu Intermediate, którzy dotąd nie studiowali w RIMYI. Warunkiem udziału jest znajomość języka angielskiego w komunikatywnym stopniu. Zapisy trwają do 30 października br. Należy napisać maila na adres: info@warsztatjogi.pl. Koordynacją listy uczestników i kontaktami z Puną zajmuje się Natasza Moszkowicz.

Koszt udziału w intensive wynosi 400 dolarów. Nie obejmuje on kosztów dotarcia na miejsce, noclegów i wyżywienia. Wszystkie szczegółowe informacje dotyczące planu zajęć i uczestnictwa będą przesyłane bezpośrednio do uczestników.