Warsztaty

Warsztat z Markiem Bednarskim - Sylabus Poziomu 1/ cz.1
Rodzaj:
Archiwalne
Kategoria:
Warsztat
Data:
11 paź 2020
Miejsce:

Fabryka Energii Centrum Jogi
Plac Wolności 7, I piętro
50-071 Wrocław

Miejscowość:
Wrocław
Prowadzący:
Marek Bednarski
Organizator:

Fabryka Energii Centrum Jogi Wrocław
Marek Bednarski


kontakt@fabrykaenergii.pl
tel. 505 845 545

Opis:

Zapraszamy na wyjątkowy dzień praktyki jogi, także dla osób początkujących (wymagane minimum 3 miesiące regularnej praktyki). Tematem będą asany i pranayamy z poziomu 1 części 1 (Introductory I) w metodzie jogi BKS Iyengara.

Na tym warsztacie zaczniemy od początku i pochylimy się nad pierwszym, najłatwiejszym poziomem - Introductory I. Jeśli ktoś ćwiczy jogę Iyengara od co najmniej kilku miesięcy z pewnością będzie kojarzył pozycje jakie pojawią się na warsztacie. Są to podstawowe asany stojące, siady oraz skręty. Pojawią się też podstawowe pozycje odwrócone, takie jak Halasana i Salamba Sarvangasana. Ciekawym wyzwaniem jest jednak to, że będziemy je wykonywać w określonych czasach i to często stanowi trudność. Ponadto pozycje wykonamy praktycznie jedna po drugiej, co też może być bardzo ciekawym doświadczeniem. Warsztat Introductory I dla każdego z nas będzie z pewnością doskonałą okazją do tego, aby się sprawdzić. Może to być dla nas chwila prawdy, która powie nam, czy na zajęciach jogi tylko bezrefleksyjnie wykonujemy polecenia nauczyciela czy też potrafimy słuchać swojego ciała i dostosowywać praktykę do swoich możliwości i ograniczeń. Pokaże nam także, czy wykonując pozycje podążamy w dobrym kierunku i czy rozumiemy sedno poszczególnych pozycji.

Niezależnie od poziomu, na jakim jesteś, czy jesteś już zaawansowany czy początkujący, warto sprawdzić się na tego typu warsztacie. Z pewnością każdy z nas wyniesie z niego wskazówki do swojej praktyki własnej.

http://fabrykaenergii.pl/wydarzenia/warsztat-z-markiem-bednarskim-sylabus-introductory-i