Rejestracja

W celu rejestracji na wybrane wydarzenie prosimy dokladnie wypełnić formularz zgłoszeniowy.
Warunkiem wpisania na listę uczestników jest dokonanie zapłaty należności.
Płatności są dokonywane on-line za pośrednictwem serwisu płatniczego PayU.

Warsztaty on-line z Raya Uma Datta
Data: 25.09.2020 - 27.09.2020
Cena: 260,00 PLN

Warsztaty on-line z Raya Uma Datta odbędą się w dniach 25 - 27 września 2020 roku. Poprowadzone zostaną trzy sesje praktyki (2,5 godziny), oraz dwie sesje konwersacyjne. Warsztaty będą tłumaczone na język polski.

Z powodu pandemii planowana w tym roku konwencja nie odbyła się. Tymczasem udział w konwencji stanowi ważny element przy uzyskiwaniu Certyfikatu Marki na dany rok. Dlatego udział w warsztat on-line z Rayą będzie traktowany tak samo jak uczestnictwo w stacjonarnej konwencji jogi.

Raya Uma Datta, dla wielu bywalców Instytutu w Punie to najciekawszy, najbardziej energetyczny i bardzo doświadczony nauczyciel. Praktykę w RIMYI rozpoczął w wieku dziesięciu lat. W 1998 roku wziął udział w pokazie zorganizowanym z okazji 80. urodzin Iyengara. Od tego momentu praktykował i uczył się bezpośrednio z Gurujim. Nauczanie rozpoczął od prowadzenia klas dla dzieci. Od 2002 roku uczy w klasach ogólnych i prowadzi grupy terapeutyczne. Raya towarzyszył Iyengarowi w wielu podróżach zagranicznych - w Rosji i Australii w 2009 roku, w RPA w 2011 r. Samodzielnie prowadził seminaria i konwencje w Izraelu, Kanadzie, Hiszpanii, Włoszech, Niemczech, Brazylii, Chile, Argentynie i Belgii. Studiował filozofię. Jest pasjonatem fotografii. Był częścią zespołu, który stworzył kalendarz zdjęć na 93. urodziny Iyengara.

Cena: 260 zł

Zniżka dla członków SJIP: 30 zł

Zniżka dla członków nauczycieli z ważnym CM: 40 zł

Uwaga!

Jeżeli posiadasz konto na naszej stronie zaloguj się. Zniżka dla członka stowarzyszenia lub posiadacza certyfikatu będzie dostępna tylko po zalogowaniu.
Nie zakładaj drugiego konta - członek stowarzyszenia może mieć tylko jedno konto i tylko do tego konta będzie przypisana zniżka.
Jeżeli nie pamiętasz hasła - skorzystaj z opcji przywracania dostępu.
captcha Refresh