Rejestracja

W celu rejestracji na wybrane wydarzenie prosimy dokladnie wypełnić formularz zgłoszeniowy.
Warunkiem wpisania na listę uczestników jest dokonanie zapłaty należności.
Płatności są dokonywane on-line za pośrednictwem serwisu płatniczego PayU.

Konwencja Jogi Iyengara 2021
Data: 16.04.2021 - 18.04.2021
Cena: 260,00 PLN

Z powodu trwającej pandemii pozostajemy przy formule on-line. Warsztat poprowadzi Patricia Walden, nauczycielka o olbrzymim doświadczeniu i wielkim wkładzie w rozwój jogi Iyengara w Stanach Zjednoczonych. Przez wiele lat praktykowała i uczyła się bezpośrednio w Instytucie w Punie. Samego B.K.S. Iyengara poznała w 1976 roku. Brała udział w tworzeniu amerykańskiego stowaryszenia jogi Iyengara i czynnie uczestniczyła w pracach Komitetu Technicznego. Jest autorką książki "The Women's Book of Yoga and Health" (wraz z Lindą Sparrowe). Ma wiele doświadczenia związanego z zastosowaniem jogi w leczeniu depresji. Jest mentorką autorek "Efektu jogi - Sprawdzony program wspierania walki z depresją i lękami" książki, która właśnie została opublikowana w Polsce.

Oprócz warsztatu z Patricią Walden w trakcie Konwencji odbędzie się panel dyskusyjny poświęcony roli mentora w nowym systemie szkoleniowo-certyfikacyjnym.

PLAN KONWENCJI:

Piątek 16 kwietnia

17.00-19.00 sesja praktyki - warsztat z Patricią Walden

Sobota 17.04 kwietnia

12.00 - 13.30 Walne Zebranie Członków SJIP

15.00 - 16.30 rola mentora w nowym systemie szkoleniowo-certyfikacyjnym - panel dyskusyjny Członków SJIP

17.00 -19.00 sesja praktyki - warsztat z Patricia Walden

Niedziela 18 kwietnia

17.00 -19.00 sesja praktyki - warsztat z Patricią Walden

19.00 -19.30 sesja pytań i odpowiedzi z Patricią Walden

Warsztat będzie tłumaczony na język polski przez Anię Gładysz. Wszystkie trzy sesje oraz pytania i odpowiedzi zostaną nagrane, a uczestnicy otrzymają możliwość ich odtworzenia przez 10 dni.

Uwaga!

Jeżeli posiadasz konto na naszej stronie zaloguj się. Zniżka dla członka stowarzyszenia lub posiadacza certyfikatu będzie dostępna tylko po zalogowaniu.
Nie zakładaj drugiego konta - członek stowarzyszenia może mieć tylko jedno konto i tylko do tego konta będzie przypisana zniżka.
Jeżeli nie pamiętasz hasła - skorzystaj z opcji przywracania dostępu.
captcha Refresh