Rejestracja na konwencję

W celu rejestracji na wybrane wydarzenie prosimy dokladnie wypełnić formularz zgłoszeniowy.
Warunkiem wpisania na listę uczestników jest dokonanie zapłaty należności.
Płatności są dokonywane on-line za pośrednictwem serwisu płatniczego PayU.

Ostateczny wpis na listę uczestników zostanie zweryfikowany na podstawie kolejności wpłat.

Konwencja Jogi Iyengara w Polsce z Raya Uma Datta - 24 - 27 września 2020
Data: 24.09.2020 - 27.09.2020
Cena: 750,00 PLN

Rozpoczęły się już przygotowania do przyszłorocznej konwencji, która odbędzie się w dniach 24 - 27 września 2020 roku w Krakowie. Jej gościem będzie Raya Uma Datta. Ten indyjski nauczyciel z Puny poprowadzi pełne cztery dni warsztatów.

Raya Uma Datta, dla wielu bywalców Instytutu w Punie to najciekawszy, najbardziej energetyczny i bardzo doświadczony nauczyciel. Praktykę w RIMYI rozpoczął w wieku dziesięciu lat. W 1998 roku wziął udział w pokazie zorganizowanym z okazji 80. urodzin Iyengara. Od tego momentu praktykował i uczył się bezpośrednio z Gurujim. Nauczanie rozpoczął od prowadzenia klas dla dzieci. Od 2002 roku uczy w klasach ogólnych i prowadzi grupy terapeutyczne. Raya towarzyszył Iyengarowi w wielu podróżach zagranicznych - w Rosji i Australii w 2009 roku, w RPA w 2011 r. Samodzielnie prowadził seminaria i konwencje w Izraelu, Kanadzie, Hiszpanii, Włoszech, Niemczech, Brazylii, Chile, Argentynie i Belgii. Studiował filozofię. Jest pasjonatem fotografii. Był częścią zespołu, który stworzył kalendarz zdjęć na 93. urodziny Iyengara.

Uwaga!

Jeżeli posiadasz konto na naszej stronie zaloguj się. Zniżka dla członka stowarzyszenia lub posiadacza certyfikatu będzie dostępna tylko po zalogowaniu.
Nie zakładaj drugiego konta - członek stowarzyszenia może mieć tylko jedno konto i tylko do tego konta będzie przypisana zniżka.
Jeżeli nie pamiętasz hasła - skorzystaj z opcji przywracania dostępu.
captcha Refresh