Pod patronatem SJIP

Stowarzyszenie Jogi Iyengara w Polsce udziela swojego patronatu warsztatom prowadzonym przez nauczycieli poziomu Advanced. Ideą tego kroku jest umożliwienie wzięcia udziału w takich przedsięwzięciach jak największej liczbie osób. SJIP promuje warsztaty objęte patronatem na swojej stronie internetowej, na FB i w rozsyłanych newsletterach. Wcześniejsze przekazywanie informacji o wydarzeniach pomoże w ustalaniu kalendarza, w którym terminy najważniejszych warsztatów nie pokrywają się.

Patronat SJIP - zasady współpracy

Warsztaty pod patronatem SJIP

Warsztat z Udayem Bhosale

7 - 9 października 2022 r.

Centrum Jogi Iyengara Namaste, Wrocław, ul. Podwale 37/38

Uday Bhosale praktykę i naukę jogi rozpoczął bezpośrednio u BKS Iyengara, Gheety i Prashanta w roku 1999 r. Przez wiele lat pracy w Instytucie w Punie prowadził zajęcia na wszystkich poziomach zaawansowania. Był stałym asystentem podczas zajęciach medycznych (terapeutycznych) w RIMYI odbywającyc się trzy razy w tygodniu. Asystował również podczas każdej konwencji jogi Iyengara (Yoganushasanam) odbywającej się co roku w Punie. Uday był również członkiem zespołu nauczycieli jogi wysłanego przez rząd Indii do Chin na Międzynarodowy Dzień Jogi 2016 z ramienia Instytutu RIMYI w Punie.
Sam poprowadził krajową konwencję jogi Iyengara we Francji i Belgii, warsztaty jogi w Wielkiej Brytanii, Francji, Irlandii, Niemczech i Stanach Zjednoczonych Ameryki.

Ma szerokie doświadczenie w pracy z uczniami w każdym wieku (od 7 do 92 lat) i umiejętności od początkujących do doświadczonych nauczycieli.

- Zależy mi na tym, aby joga Iyengara była dostępna dla wszystkich i niezależnie od tego, czy chcesz pogłębić i ulepszyć swoją praktykę, nauczyć się czegoś nowego, lepiej zrozumieć swoje ciało lub poprawić swoje zdrowie i samopoczucie, będę z tobą współpracować, aby pomóc ci to osiągnąć - pisze Uday na swojej stronie internetowej.

W 2015 roku przeprowadził sie do Wielkiej Brytanii. Oprócz warsztatów, zajęć stacjonarnych i on-line, prowadzi aktywną działalność charytatywną - zbiera fundusze i wspierał zdrowie psychiczne praktykujących jogę podczas COVID-19.

Plan warsztatu

PIĄTEK (07.10.2022)
- 15:45 - 16:30 Rejestracja uczestników
- 17:00 - 20:00 Praktyka popołudniowa
SOBOTA (08.10.2022)
- 12:00 - 15:00 Praktyka poranna
- 17:00 - 19:00 Praktyka popołudniowa
NIEDZIELA (09.10.2022)
- 9:00 - 12:00 Praktyka poranna

Warsztat będzie w całości tłumaczony na język polski przez Annę Gładysz.

Cena: 590 zł, dla członków SJIP z CM 540 zł, bez CM 560 zł.

Zapisy i wszystkie informacje:

Joga Wrocław - Studio Jogi w Centrum Wrocławia | NAMASTE (joganamaste.pl)