Pod patronatem SJIP

Stowarzyszenie Jogi Iyengara w Polsce udziela swojego patronatu warsztatom prowadzonym przez nauczycieli poziomu Advanced. Ideą tego kroku jest umożliwienie wzięcia udziału w takich przedsięwzięciach jak największej liczbie osób. SJIP promuje warsztaty objęte patronatem na swojej stronie internetowej, na FB i w rozsyłanych newsletterach. Wcześniejsze przekazywanie informacji o wydarzeniach pomoże w ustalaniu kalendarza, w którym terminy najważniejszych warsztatów nie pokrywają się.

Patronat SJIP - zasady współpracy

 

Średnio-zaawansowany warsztat szkoleniowy dla nauczycieli z Davidem Meloni

3 - 4 października 2020 roku

Warszat on-line, aplikacja Zoom

organizator: Katarzyna Pilorz, studiojogi@studiojogi.pl

Tematem tego warsztatu będą zaawansowane pozycje z sylabusów Intermediate oraz systematyczny kurs pranayam miechowych (Bhastrika/ Kapalabhati). Warsztat prowadzony będzie w języku angielskim.

David Meloni od marca tego roku praktykuje formę on-line prowadzenia zajęć i warsztatów na platformie Zoom. Dysponuje profesjonalnym sprzętem do rejestracji video i prowadzenia transmisji w obie strony. To oznacza, że nie tylko demonstruje i podaje instrukcje ale też widzi każdego uczestnika warsztatu i udziela indywidualnych korekt. Z tego względu liczba miejsc jest ograniczona max. 35 uczestników.

więcej

 

 

Wszytskie warsztaty pod patronatem SJIP