Pod patronatem SJIP

Stowarzyszenie Jogi Iyengara w Polsce udziela swojego patronatu warsztatom prowadzonym przez nauczycieli poziomu Advanced. Ideą tego kroku jest umożliwienie wzięcia udziału w takich przedsięwzięciach jak największej liczbie osób. SJIP promuje warsztaty objęte patronatem na swojej stronie internetowej, na FB i w rozsyłanych newsletterach. Wcześniejsze przekazywanie informacji o wydarzeniach pomoże w ustalaniu kalendarza, w którym terminy najważniejszych warsztatów nie pokrywają się.

Patronat SJIP - zasady współpracy

Warsztaty pod patronatem SJIP

Uday Bhosale - warsztat jogi Iyengara we Wrocławiu 18 - 20 lutego 2022 roku

To już druga wizyta Udaya w Polsce, w Namaste Praktyka Jogi we Wrocławiu. Uczestnicy poprzedniego spotkania docenili precyzję, życzliwość i poczucie humoru tego nauczyciela. Sam o sobie pisze na stronie internetowej Uday Bhosale - Yoga With Uday

"Zależy mi na tym, aby joga Iyengara była dostępna dla wszystkich i niezależnie od tego, czy chcesz pogłębić i udoskonalić swoją praktykę, nauczyć się czegoś nowego, lepiej zrozumieć swoje ciało, czy poprawić swoje zdrowie i samopoczucie, będę z Tobą współpracować, aby to osiągnąć."

Uday Bhosale praktykę pod okiem samego B.K.S.Iyengara rozpoczął pod koniec lat 90. ubiegłego wieku. W Ramamani Iyengar Memorial Yoga Institute (RIMYI) spędził 15 lat, gdzie uczył się również u Gity i Prashanta Iyengarów. W tym czasie poprowadził rozmaite warsztaty dla ponad 10000 osób w 17 krajach na świecie. Asystował podczas każdej konwencji jogi Iyengara (Yoganushasanam) odbywającej się co roku w Punie. We Francji i Belgii poprawdził krajowe konwencje jogi Iyengara. Regularnie prowadzi warsztaty w Wielkiej Brytanii, Francji, Irlandii, Niemczech i Stanach Zjednoczonych Ameryki. Ma szerokie doświadczenie w pracy z uczniami w każdym wieku (od 7 do 92 lat) i umiejętnościami od początkujących po doświadczonych nauczycieli.

W 2015 roku przeprowadził się do Wielkiej Brytanii, gdzie w trakcie lockdownu rozwinął uczenie on-line i działalnośc charytatywną na rzecz osób poszkodowanych przez covid.

Warsztat odbędzie się w Namaste Centrum Jogi Iyengara we Wrocławiu, ul. Podwale 37/38

więcej informacji Warsztat jogi z Udayem Bhosale (joga.org.pl)

Zapisy: https://www.joganamaste.pl/warsztat/19