Aktualności

Decyzje Walnego Zebrania Członków SJIP
23 maja 2024

Zatwierdzenie sprawozdań organów SJIP, udzielenie absolutorium zarządowi za rok 2023 oraz wybór nowych członków zarządu - to główne decyzje jakie podjęli uczestnicy Zwyczajnego Walnego Zebrania Członków SJIP, które odbyło się 17 maja br. w Krakowie. Zebranie tradycyjnie miało miejsce podczas Polskiej Konwencji Jogi Iyengara. Poprowadził ją Birjoo Mehta z Mumbaju. Jerzy Jagucki, przed laty założyciel SJIP i nauczyciel jogi z najdłuższym stażem w naszym kraju, złożył na ręce prezeski Agnieszki Wojtkowiak podziękowania dla wszystkich osób angażujacych się w działalność SJIP.

Zarząd SJIP podsumowuje 2023 rok
12 maja 2024

Promocja metody, podnoszenie kompetencji nauczycieli oraz prowadzenie procesu certyfikacyjnego to główne zadania realizowane w 2023 roku przez zarząd SJIP. Festiwal Jogi Iyengara zgromadził ponad 430 uczestników, ulotki o jodze Iyengara trafiły do blisko tysiaca odbiorców, a Joga Iyengara w każdym wieku Rity Keller, w której wydaniu znacząco uczestniczyliśmy, została wydrukowana w ponad 5 tysiącach egzemplarzy. W szkoleniach kompetencyjnych kontynuowałyśmy popularną anatomię, wzbogacając je o nowe tematy i elementy. Współtworzyłyśmy Holistyczny Kongres na Rzecz Kobiet z Endometriozą oraz zaprosiłyśmy Was na pierwszą od czterech lat stacjonarną wersję Polskiej Konwencji Jogi Iyengara. Zwyczajne Walne Zebranie Członków SJIP odbędzie się 17 maja 2024 r. o godzinie 17.00 w Krakowie przy al. 29 listopada 58 w hali sportowej Uniwersytetu Rolniczego.

Podnoś swoje kompetencje z SJIP
05 marca 2024

Praktyka dla grup seniorskich, dla młodzieży oraz kobiet z problemami ginekologicznymi i menopauzalnymi - to trzy główne tematy wiosennej edycji Szkolenia Kompetencyjnego SJIP Anatomia jogi on line. Rejestracja już ruszyła. Spotkania w terminach 14 i 28 kwietnia oraz 12 maja poprowadzi Monika Salitra.