Aktualności

II Edycja Szkoleń Kompetencyjnych SJIP już wkrótce
09 sierpnia 2022

We wrześniu ruszamy z II edycją Szkoleń Kompetencyjnych SJIP. Będziecie mogli poszerzyć zdobytą wiedzę o nowe tematy. Oba szkolenia: Filozofia jogi on line i Anatomia jogi on line będą miały charakter warsztatowy, zakładający praktyczny, interaktywny udział jego uczestników. Rejestracja i szczegółowe informacje na początku września. Łącznie odbędzie się sześć spotkań.

Pranajama inspiracją artystycznych działań
01 lipca 2022

"Życiodajne Tchnienie zaczerpnięte z metody B.K.S. Iyengara" to tytuł wystawy prezentowanej w Państwowym Muzeum Etnograficznym w Warszawie. - Wystawa jest okazją do wyrażenia podziękowania za metodę i praktykę B.K.S. Iyengara, za jej spływające dobro, które nigdy mnie nie zawiodło - napisała meg janus, jej autorka i kuratorka. W roli mentora realizację projektu wspierał Konrad Kocot, a Stowarzyszenie Jogi Iyengara w Polsce objęło wystawę patronatem. To prawdopodobnie pierwsza na świecie próba wyrażenia fenomenu oddechu w jodze w artystycznej formie sztuk plastycznych i multidmedialnych. Wystawa zostałą przedłużona do 14 sierpnia.

Decyzje Walnego Zebrania Członków SJIP
06 czerwca 2022

Zatwierdzenie sprawozdań organów SJIP, udzielenia absolutorium zarządowi SJIP, zmiana wysokości składek oraz akcept dla wydania polskiego tłumaczenia książki Iyengar Yoga for Healthy Aging Rity Keller - to główne decyzje jakie podjęli uczestnicy Zwyczajnego Walnego Zebrania Członków SJIP, które odbyło się 28 maja br.