Aktualności

Joga na co dzień
06 czerwca 2023
Joga na co dzień

Dostępna jest w sprzedaży książka napisana przez Marka Bednarskiego, doświadczonego nauczyciela jogi Iyengara, współzałożyciela Fabryki Energii we Wrocławiu i członka SJIP. Joga na co dzień to przewodnik dla wszystkich, którzy pragną rozpocząć swoją przygodę z jogą lub doskonalić swoje umiejętności. Autor, który sam praktykuje i uczy jogi od prawie 20 lat, prezentuje sekwencje asan, mające zastosowanie do praktyki własnej lub do nauki innych, jeśli jest się nauczycielem. Znajduje się w niej ponad 700 zdjęć asan, dzięki którym można zobaczyć, jak wykonywać poszczególne pozycje. Każda sekwencja została dokładnie opisana, co ułatwia naukę.

- Napisałem tę książkę z chęci podzielenia się swoim 20-letnim doświadczeniem jako nauczyciel jogi B.K.S. Iyengara - mówi Marek Bednarski. - Pośród publikacji książkowych zawsze brakowało mi takiej, która skupi się na sekwencjach asan. Pozycji gdzie czytelnik będzie mógł skomponować sobie ciekawą, zbilansowaną praktykę na cały miesiąc, tak by rozwijała go, inspirowała i dotykała wszystkich możliwych grup asan, ruchów w ciele i żywiołów.

Książka zawiera 24 unikalne sekwencje, które pozwalają na skompletowanie regularnej miesięcznej praktyki jogi. Każda sekwencja jest starannie opisana i zawiera instrukcje dotyczące wykonywania asan. Jest poprzedzona również wprowadzeniem, w którym autor przybliża filozofię jogi, dzieli się swoimi doświadczeniami życiowymi, refleksjami, anegdotami.

Książka zawiera:

1. 24 sekwencje asan do praktyki własnej lub nauki dla początkujących.

2. Ponad 600 zdjęć asan, poukładanych w sekwencje.

3. 24 ilustracje obrazujące podstawowe ruchy w ciele, wykonywane w asanach.

Książkę można kupić tutaj:

https://jogamarket.pl/produkt/ksiazka-na-co-dzien/