Fiszki do jogi

Fiszki do jogi
Fiszki do jogiFiszki do jogi

Fiszki do jogi

Marka:
Seria:
Nr katalogowy: 0038
Dostępność: dostępny
Wysyłka w ciągu: 7 dni
Cena: 80,00
Przedtem: 120,00 zł
Cena za 1 szt
Opis towaru

Doskonałe narzędzie wspierające rozwój w jodze metodą B.K.S. Iyengara. Pudełko zawiera 122 karty, na których z jednej strony przedstawiona jest pozycja jogi z jej sanskrycką nazwą, a na drugiej tłumaczenie poszczególnych części nazwy pozycji na język polski.

Fiszki stanowią nieocenioną pomoc w uczeniu się sankryckich nazw pozycji. W ich opisie mozna znaleźć również zasady prawidłowej wymowy. Ułatwiają zrozumienie znaczenia pozycji oraz właściwej pracy w niej. Rysunki z dużą klarownością pokazują wszystkie 122 pozycje. Na fiszkach jest sporo miejsca na notatki, zarówno z tyłu, gdzie znajduje się tłumaczenie, jak i na części z rysunkiem, gdzie mozna dorysować właściwy kierunek ruchu, zaznaczyć miejsca do pracy własnej itp. Fiszki mogą byc też ciekawym narzędziem dla nauczycieli prowadzących kursy wstępne jogi Iyengara. Uczniowie wyposażeni w fiszki mogą otrzymywać zdjecie sekwencji z ułożonych fiszek, moga sprawdzić na fiszkach nazwy pozycji i przypominac sobie dzięki nim właściwe ustawienie. Każda karta zawiera numer, aby ułatwic komunikację między nauczycielem a uczniami.

Produkt wykonany z poszanowaniem ekologii.

Twórcą idei fiszek jest Monika Śleziowska, merytorycznie projekt opracowała Dominika Trabczyńska, grafiki przygotowała Paulina Jędrzejewska, a zrealizowała Anna Musioł. projekt został objety patronatem Stowarzyszenia Jogi Iyengara w Polsce.

Koszty dostawy są obliczane wg. cennika