Yoga for everyone

Yoga for everyone
Yoga for everyone

Yoga for everyone

Seria: Miękka
Nr katalogowy: 0009
Waga: 0.40 kg
Dostępność: dostępny
Wysyłka w ciągu: 7 dni
Cena: 95,00
Cena za 1 szt
Opis towaru

We wstępie tej wielokrotnie wznawianej ksiązki Iyengar napisał:

"Joga jest dla wszystkich. Aby ćwiczyć asany opisane w tej książce, nie musisz być ekspertem ani być na szczycie sprawności fizycznej. Napięcie współczesnego życia może prowadzić do fizycznego bólu i chorób, ponieważ zaniedbujemy nasze ciała w wyścigu o sukces materialny. Stres współczesnego życia może również prowadzić do cierpienia psychicznego: poczucia nieadekwatności. Izolacja lub bezsilność. Joga pomaga zintegrować płaszczyznę mentalną i fizyczną, wywołując poczucie wewnętrznej i zewnętrznej równowagi lub tego, co nazywam wyrównaniem. Prawdziwe wyrównanie oznacza, że ​​wewnętrzny umysł dociera do każdej komórki i włókna ciała.
Podczas siedemdziesięciu trzech lat nauczania i ćwiczeń zauważyłem, że niektórzy uczniowie zwracają uwagę tylko na fizyczny aspekt jogi. Ich praktyka jest jak szybko płynący strumień, przewracający się i opadający, nie ma głębokości i kierunku. Kierując się w stronę mentalną i duchową, szczery uczeń jogi staje się niczym płynnie płynąca rzeka, która pomaga nawadniać i nawozić otaczającą ją ziemię. Tak jak nie można dwa razy zanurzyć się w tej samej rzece, tak każda asana odświeża twoją siłę życiową nową energią."

Ten bogaty podręcznik uzupełniony zdjęciami i instrukcjami udowania, ze joga naprawdę jest dla wszystkich. Odpowiednie użycie pomocy pozwala na bezpieczna praktyke równiez osobom chorym, osłabionym, podczas rekonwalescencji. Lektura obowiązkowa dla wszystkich.

Autor: B.K.S. Iyengar

Wymiary: 24 x 19 cm

Ilość stron: 196

Koszty dostawy są obliczane wg. cennika