Baza szkół jogi Iyengara w Polsce

Studio Joga Park

Adres szkoły:
Wajdeloty 12A
80-437 Gdańsk
Telefon:
Strona internetowa:

Opis

Joga Park to miejsce, które powstało z pasji i z fascynacji jogą. Tutaj proponujemy różne jej ścieżki i tradycje. Naszym celem jest pokazanie bogactwa tej formy i tego co ma nam do zaoferowania. W naszym grafiku znajdziesz m.in.: Jogę Iyengara, Jogę Vinyasę, Ashtanga Jogę i jogę na hamakach.
Ta różnorodność oraz podział grup ze względu na stopnie zaawansowania daje nam możliwość dopasowania zajęć do potrzeb i oczekiwań uczestników, a nawet ich temperamentu. Wszystkie trzy sale są wyposażone w niezbędny sprzęt do praktyki: maty, paski, klocki, koce i wiele innych. Każdy z nas -prowadzących instruktorów i nauczycieli – reprezentuje inną ścieżkę jogi i ma inną historię. Każdy wnosi do Joga Parku inny przekaz. To co nas łączy, to chęć przekazania wszystkich wartości jogi oraz potrzeba dzielenia się swoją wiedzą, doświadczeniem i pasją.
Zajęcia jogi Iyengara prowadzone są przez certyfikowanych nauczycieli stopnia Intermediate Junior I, Intro II oraz nauczycieli w trakcie treningu Intro.
Mamy nadzieję, że w Joga Parku odnajdą się zarówno Ci, którym trudno oderwać się od tradycyjnych, fitnessowych form rekreacji jak i Ci, dla których joga jest od dawna ważną częścią życia. Życzymy Wam, żebyście odnaleźli w Joga Parku swoją ścieżkę.

Klasy prowadzone

Klasy jogi prowadzone metodą Iyengara zostały podzielone ze względu na stopień zaawansowania (0,1,2,3) i obejmują zarówno otwarte lekcje jak i kursy dla osób początkujących.
Prowadzimy lekcje dla kobiet w ciąży, lekcje regeneracyjne oraz osobne lekcje pranayamy i medytacji.
wróć