Warsztaty

Joga z Ałłą w Sopatowcu
Rodzaj:
Nadchodzące i bieżące
Kategoria:
Warsztat
Data:
30 maj 2022 - 05 czer 2022
Województwo:
małopolskie
Miejsce:

Sopatowiec 64, 33-389 Jazowsko

Prowadzący:
Ałła Raginis
Organizator:

Szkoła Jogi Ałły Raginis

Opis:

Serdecznie zapraszamy Was w niezwykłe miejsce na warsztat jogi prowadzony metodą Iyengara. Sopatowiec w Beskidzie Sądeckim to znane przez joginów miejsce, słynące z niecodziennej atmosfery i nadzwyczajnej kuchni, dla której wielu tu wraca. Dom zatopiony jest w otaczającej przyrodzie, tuż przy lesie, nieopodal szlaku na szczyt Przehyba. Na gości czekają klimatyczne pokoje, wspólne poddasze i ogrzewana kominkiem, przestronna, drewniana sala do ćwiczeń, z której rozciąga się piękny widok. Oprócz tego na miejscu znajduje się bardzo obszerna biblioteka. Miejsce jest bardzo zadbane, prowadzone z sercem, pełne życzliwości i niezwykłej energii.

Warsztat skierowany jest do osób z min. półrocznym doświaczeniem. Praktykę prowadzi Ałła Raginis.

W trakcie warsztatu będziemy mogli zrelaksować się w dźwiękach gongów podczas koncertu Macieja Stolińskiego, który do gry używa również mis tybetańskich, monochord, dzwonków koshi, bębna oceanicznego, kija deszczowego, tingszy, anielskich kamertonów. Wielu z Was zna Macieja z innych wyjazdowych warsztatów, jak również z kilku koncertów w Szczecinie.

Gotować będzie dla nas Gosia, właścicielka domu, która swoje pyszne, wegetariańskie potrawy przygotowuje wg Pięciu Przemian.

Zakwaterowanie w pokojach (2 trzyosobowe, 2 dwuosobowe, 1 czteroosobowy) lub na wspólnym, czternastoosobowym poddaszu. W domu znajdują się dwie łazienki (jedna dla pokoi, druga dla poddasza), w każdej są są 2 toalety i 2 prysznice.

Cena to 130 zł/doba - pokój, 110 zł/doba - poddasze. Prosimy o zabranie kapci do chodzenia po domu i własnego ręcznika. Dodatkowo osoby śpiące na poddaszu zabierają śpiwór. Prześcieradła i poduszki są na miejscu, w pokojach również pościel

Przykładowy plan dnia:

08.00 - śniadanie - owsianka, herbata, kawa
09.00 - 12.00 - pierwsza sesja asan
12.30 - obiad
17.00 - 18.030 - asany
18.30 - kolacja
spotkania, rozmowy...

Kawa i herbata są dostępne na piecu przez cały dzień

Opłaty:

- zajęcia jogi - 1000
- pobyt + wyżywienie
pokój - 780zł
poddasze - 660zł

Szczegółowe informacje dotyczące dojazdu znajdują się tutaj http://www.sopatowiec.pl/dojazd/. Prosimy o dokładne zapoznanie się.

Zgłoszenia:

Zgłoszenia mailowe prosimy kierować na adres kontakt@allajoga.pl. Termin - do 31.03. Zgłoszenie potwierdzone jest wpłatą zaliczki o wysokości 250zł na konto bankowe:
Szkoła Jogi Ałła Raginis
Santander Bank 84 1500 1722 1217 2009 8468 0000
z dopiskiem "Sopatowiec".
Dopłaty należy dokonać bezpośrednio u Ałły w dniu rozpoczęcia warsztatu - 30.05

W zgłoszeniu mailowym prosimy podać:
- imię i nazwisko
- numer telefonu
- z kim chcesz mieszkać
- ewentualne potrzeby zdrowotne
- jak długo praktykujesz jogę

Uwaga! - rezygnacje z wyjazdu przyjmujemy do 31 marca. Po tym terminie zadatek nie podlega zwrotowi.

Do zobaczenia :)