Warsztaty

Warsztat Terapeutyczny z Pauliną Stróż - Barki i Szyja
Rodzaj:
Nadchodzące i bieżące
Kategoria:
Warsztat
Data:
06 lis 2021 - 07 lis 2021
Województwo:
dolnośląskie
Miejsce:

Namaste Centrum Jogi Iyengara

Wrocław - ul. Podwale 37/38

Prowadzący:
Paulina Stróż
Organizator:

Namaste Centrum Jogi Iyengara

Opis:

Serdecznie zapraszamy osoby, chcące przeznaczyć swój weekendowy czas na pogłębioną praktykę. Warsztat poświęcony będzie terapii barków i szyi. Problemom z tego obszaru: odcinka szyjnego kręgosłupa oraz problemom barków, sztywnościom tego obszaru. Warsztat jest także dla osób które chcą profilaktycznie zadbać o te partie ciała, ale także otworzyć się w obszarze klatki piersiowej i serca. Wymagane podstawowe doświadczenie w jodze.

 

PLAN WYDARZENIA:

Godziny spotkań:

Sobota: 12:00 - 19:00 - z przerwą na obiad około godz. 15

Niedziela: 9:00 - 13:30 - z przerwą na herbatę

 

ZAJĘCIA PROWADZI PAULINA STRÓŻ!

Nauczyciel Jogi wg B.K.S Iyengara w stopniu Junior III, Magister pedagogiki, dyplomowany nauczyciel jogi stopnia Junior III wg przekazu B.K.S. Iyengara (dyplom Ramamani Iyengar Memorial Yoga Institute w Punie). Utrzymuje stały kontakt (co dwa lata) z Instytutem Iyengara w Punie od roku 2003 i praktykuje przez miesiąc pod okiem Mistrza B.K.S Iyengara i jego dzieci Gity i Prashanta pragnąc utrzymać czystość przekazu mistrza. Jogę praktykuje od 1995 roku oraz regularnie doskonali praktykę także w Polsce uczestnicząc corocznie w warsztatach najwyżej wykwalifikowanych nauczycieli jak Faeq i Corin Biria (Francja), Lois Steinberg (USA) - nauczycielka będąca specjalistką z zakresu medycznych technik w Jodze Iyengara oraz Ritta Keller (Niemcy). Szczególne znaczenie ma dla niej nauczanie Ks.Joe Pereiry (Indie) stało się dla niej w ostatnich latach szczególnie ważne - ostatnio dostępne w Polsce oraz w Indiach gdzie postanowiła podróżować by mieć z nim kontakt bezpośredni. W 2013 r. ukończyła kolejny kurs nauczycielski zakończony egzaminem stopnia Junior II, a w 2015 r. uzyskała stopień Junior III. Jest w trakcie przygotowania do egzaminu Seniorskiego.

W 2000 r. otworzyła szkołę jogi we Wrocławiu i prowadzi codzienne zajęcia jogi wg Metody Iyengara dla początkujących, zaawansowanych, kobiet w ciąży i dzieci oraz warsztaty weekendowe i wakacyjne w Polsce, Chorwacji i Indiach. Jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Jogi Iyengara w Polsce

 

SPRZĘT:

Prosimy o przywiezienie: maty do jogi, 1 paska i 1 kostki (drewno lub korek). Reszta sprzętu na sali.

 

REZERWACJA i PŁATNOŚĆ:

Zapisu dokonaj przez stronę internetową: https://joganamaste.pl/index.php/warsztat/40

120 zł - zadatek płatny przy zapisie.

Dopłata całości na miejscu.

W przypadku rezygnacji z warsztatu, chęć wycofania zadatku można zgłaszać max. dwa tygodnie przed warsztatem. po tym czasie zadatek jest bezzwrotny.