Baza nauczycieli jogi Iyengara

Bartosz Ślusarski

Bartosz Ślusarski

Stopień nauczycielski:
Poziom 1
Certyfikat:
Nie posiada certyfikatu marki
Miejscowość:
Wrocław
Nazwa szkoły:
JogaUpaya, Wrocław
Adres szkoły:

Telefon:

Opis

Od 2008 nauczam a od 2013 prowadzę własną szkołę JogaUpaya. Stale pogłębiam wiedzę praktykując pod okiem takich nauczycieli jak: Jurek Jagucki, ks. Joe Pereira, Abhiyata Iyengar, Faeq Biria, Robert Spica, Konrad Kocot, Małgorzata Madej, Christopher Tissot. Obecnie jestem w trakcie kursu przygotowującego mnie do kolejnego stopnia nauczycielskiego Intermediate Junior pod okiem Romana Grzeszykowskiego.

W jodze najbardziej lubię obserwować co się dzieje, doświadczać, czuć. Nie nastawiam się na coś konkretnego, bo wiele w tym czasie może mnie ominąć. Proces dążenia do czegoś jest bardziej intrygujący i pouczający niż osiąganie. Wiele z tego, czego uczę się na macie przekładam na życie codzienne.

W uczeniu dzielę się tą wiedzą, którą sam doświadczyłem. Przekazuję ją w przyjazny i zrozumiały sposób kierując się uśmiechem i pozytywnym nastawieniem.

Prywatnie jestem ojcem dwójki inspirujących córek. Mam dyplom magistra sztuki wrocławskiej ASP. W chwilach wolnych trenuję Aikido. Uwielbiam pracę z ciałem.
wróć