Baza nauczycieli jogi Iyengara

Mariola Warszewska

Mariola Warszewska

Stopień nauczycielski:
W trakcie treningu nauczycielskiego
Certyfikat:
Nie posiada certyfikatu marki
Miejscowość:
Łódź
Telefon:

Opis

Joga towarzyszy mi od 2007 r. W 2016 r. podjęłam decyzję o podjęciu treningu nauczycielskiego. Uznaję tę decyzję, za jedną z kluczowych w swoim życiu, nie tylko zawodowym. Postawienie stopy na macie przed innymi otworzyło mnie do głębokiej transformacji wewnętrznej, doskonalenia w współodczuwaniu, życzliwości do innych, stawaniu się lepszym i silniejszym człowiekiem o coraz czystszym sercu i umyśle. To najpiękniejsza podróż, w jaką wyruszyłam.
Co chcę dać ludziom, którzy przychodzą na praktykę od mnie? Dążę do tego, by ludzie wychodzili z moich zajęć z poczuciem zrobienia dobrej roboty dla zwiększenia swojej pojemności na wyzwania, wytrzymałości, siły, cierpliwości, ale przede wszystkim uważności i współczucia dla siebie, a przez to dla innych.

Jestem.....nauczycielem jogi w trakcie treningu nauczycielskiego do stopnia level 1. Już trzeci rok wychodzę na matę by prowadzić innych na ich drodze ku poprawie zdrowia, odkrywania potencjału i siły swojego ciała, wzmacniania swoich sił witalnych, powiększania swobody i radości ruchu.

Potrafię...pracować zarówno z dziećmi jak i osobami dorosłymi, czy seniorami. Potrafię zachęcić wszystkich do systematycznej, wytrwałej pracy, by mogli cieszyć się swoim ciałem dzięki jodze, na ich poziomie.

Chcę...By jak najwięcej ludzi doświadczało dobrodziejstwa jogi. Chcę dzielić się swoją pasją i radością dla pożytku innych.
wróć