Pod patronatem SJIP - zasady współpracy pomiędzy stowarzyszeniem a organizatorami warsztatów z nauczycielami stopnia advanced

 1. Obowiązki organizatora warsztatu
  1. Podanie informacji dotyczących warsztatu (termin, miejsce, godziny zajęć, tematyka) i linku do strony www lub Facebook’a wydarzenia.
  2. Przysłanie zdjęcia prowadzącego w najlepszej możliwej rozdzielczości w formacie jpg oraz informacji na jego temat.
  3. Zaplanowanie liczby uczestników oraz kosztów warsztatu w oparciu o koszty sali, posiłków, podróży, noclegu i wynagrodzenia dla prowadzącego.
  4. Zapewnienie uczestnikom odpowiedniej ilości miejsca na sali oraz pomocy wymaganych od prowadzącego. Wysłanie maila do prowadzącego z zapytaniem o potrzebne pomoce i do uczestników z informacją o liczbie pomocy, które uczestnicy zabierają ze sobą (np. 2 paski, 2 klocki, bandaż).
  5. Wystawienie zaświadczenia o udziale w warsztatach dla uczestników na ich prośbę (wzór zaświadczenia można uzyskać w biurze SJIP).
  6. Dostosowanie ceny warsztatów:
   • dla członków stowarzyszenia z ważnym CM kwota pomniejszona o 50 zł lub 15 euro czy dolarów (w przypadku opłat w tej walucie),
   • dla członków stowarzyszenia bez CM o 30 zł lub 8 euro czy dolarów.
 2. Obowiązki Stowarzyszenia
  1. Wysłanie osobnego mailingu z informacjami dotyczącymi warsztatu w terminie 7 dni roboczych od poprawnie otrzymanych materiałów.
  2. Umieszczenie na stronie www stowarzyszenia baneru reklamowego z podlinkowaniem do strony www lub Facebooka z wydarzeniem w terminie 7 dni roboczych od poprawnie otrzymanych materiałów.
  3. Udostępnienie logo stowarzyszenia.
  4. Zapewnienie wyłączności terminu wobec innych warsztatów pod patronatem stowarzyszenia.
  5. W zależności od lokalizacji i czasu warsztatów wystawienie w czasie przerw sklepu stowarzyszenia.
  6. Zapewnienie wolontariuszy do pomocy organizatorowi (na zasadzie zniżki 50%) oraz pomoc w wypożyczeniu niezbędnych pomocy.