Iyengar Yoga Cancer book

Iyengar Yoga Cancer book
Iyengar Yoga Cancer book

Iyengar Yoga Cancer book

Seria: Miękka
Nr katalogowy: 0020
Dostępność: niedostępny
Wysyłka w ciągu: niedostępny
Cena: 180,00
Cena za 1 szt
Towar chwilowo niedostępny
Opis towaru

Lois Steinberg jest jednym z najbardziej doświadczonych  nauczycieli jogi metodą Iyengara na świecie, a stopień Advanced II otrzymała od samego mistrza. Blisko 40 lat corocznie uczestniczyła w zajęciach ogólnych i medycznych w Ramamani Iyengar Memorial Yoga Institute w Pune w Indiach. Na świecie ceniona jest szczególnie za wiedzę i doświadczenie w zakresie terapii jogą.

Choroby nowotworowe dotykają obecnie ogromną liczbę ludzi na całym świecie. Wiele nowotworów można wyleczyć, ale trudy terapii stanowią zawsze wielkie wyzwanie zarówno dla pacjentów, jak i ich rodzin. Powszechność chorób onkologicznych stanowi też wyzwanie dla terapeutów, psychologów, fizjoterapetów czy nauczycieli jogi.

Podręcznik Lois Steinberg to pierwsze takie kompendium dla osób zainteresowanych tematem praktyki jogi w trakcie leczenia przeciwnowotworowego lub w okresie rekonwalescencji. Stanowi bezcenne źródło informacji i porad. Autorka przestawia w nim również historię czterech osób zmagających się z nowotworami oraz omawia indywidualne sekwencje asan opracowanych dla nich. Wiedza zawarta w tej książce z pewnością pomoże zrozumieć możliwości praktyki jogi w celu poprawy zarówno stanu fizycznego, jak i psychicznego osób cierpiących z powodu nowotworów.

Autor

Lois Steinberg

Rok wydania

2013

Liczba stron

184

Koszty dostawy są obliczane wg. cennika