Warsztaty

Dzień otwarty w Namaste
Rodzaj:
Archiwalne
Kategoria:
Imprezy otwarte
Data:
25 wrz 2022
Województwo:
dolnośląskie
Miejsce:

Namaste Centrum Jogi Iyengara, 50-040 Wrocław, ul. Podwale 37/38, (pomarańczowa brama, osobne wejście)

Prowadzący:
Organizator:

Namaste Centrum Jogi Iyengara

E-mail: joganamaste.wroclaw@gmail.com

Telefon(sms): +48 690 066 005

Opis:

Zapraszamy do wspólnej OTWARTEJ praktyki jogi metodą Iyengara w Namaste - w szkole z tradycją od 2000 roku we Wrocławiu.

Tego dnia karnety miesięczne o 50 % tańsze dla nowych uczestników!
Plan popołudnia: - 17:00 - 18:30 Praktyka Jogi z Pauliną Stróż "Mocne korzenie dla stabilności i wewnętrznego wzrostu" - wstęp wolny oraz krótki wykład: "Joga jako praktyka prowadząca do równowagi psycho-somatycznej". - po 18.30 - Rozmowy, poczęstunek i herbata
Zastanawiasz się, czym jest joga? Chcesz sprawdzić, czy to dla Ciebie? A może już miałeś kontakt z jogą i szukać swojego jogicznego miejsca na mapie Wrocławia?
W trakcie całej imprezy jest możliwość zakupienia wszystkich karnetów na nasze zajęcia z 50% rabatem. Oferta skierowana jest do osób, które zaczynają praktykę jogi w naszej szkole lub miały co najmniej roczną przerwę od ostatnich zajęć.

Zajęcia poprowadzi PAULINA STRÓŻ
Dyplomowany nauczyciel jogi stopnia Junior III wg przekazu B.K.S. Iyengara (dyplom Ramamani Iyengar Memorial Yoga Institute w Punie). Utrzymuje stały kontakt z Instytutem Iyengara w Punie w Indiach (od roku 2003 pragnąc utrzymać czystość przekazu mistrza oraz regularnie podrózuje do Indii praktykować z Ojcem Joe Pereira (50 letnie doswiadczenie z jogą Iyengara). Jogę praktykuje od 1995 roku oraz regularnie doskonali praktykę także w Polsce uczestnicząc corocznie w warsztatach najwyżej wykwalifikowanych nauczycieli jak Zubin Zarthoshtimanesh (Indie), Faeq i Corin Biria (Francja), Lois Steinberg (USA) - nauczycielka będąca specjalistką z zakresu medycznych technik w Jodze Iyengara oraz jej wiodąca i prowadząca jej przygotowanie nauczycielskie - Ritta Keller (Niemcy). Szczególne znaczenie duchowe ma dla niej nauczanie Ks. Joe Pereiry (Indie) - ostatnio dostępne w Polsce (najbliższe czerwiec 2020 Wrocław) oraz w Indiach gdzie postanowiła podróżować by mieć z nim kontakt bezpośredni (najbliższa podróż z grupą marzec 2020) W 2013 ukończyła kolejny kurs nauczycielski zakończony egzaminem stopnia Junior II, a 2015 uzyskała stopień Junior III. W trakcie przygotowania do egzaminu Senior I. W 2000 otworzyła szkołę jogi we Wrocławiu i prowadzi codzienne zajęcia jogi wg Metody Iyengara dla początkujących, zaawansowanych, kobiet w ciąży i dzieci oraz warsztaty weekendowe i wakacyjne w Polsce, Chorwacji i Indiach. Jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Jogi Iyengara w Polsce.
Serdecznie zapraszamy do jogowego spotkania! Jeśli to możliwe, prosimy o zabranie swoich mat. Przyjdź i bądź częścią tego wydarzenia - zapraszamy!