Warsztaty

Warsztat terapeutyczny z Pauliną Stróż - Dolne plecy
Rodzaj:
Nadchodzące
Kategoria:
Warsztat
Data:
01 kwi 2023 - 02 kwi 2023
Województwo:
dolnośląskie
Miejsce:

Namaste Centrum Jogi Iyengara
Podwale 37/38 | 50-040 Wrocław

Prowadzący:
Paulina Stróż
Organizator:

Namaste Centrum Jogi Iyengara

Paulina Stróż

Opis:

Warsztat Terapeutyczny z Pauliną Stróż "Dolne Plecy"

Serdecznie zapraszamy osoby, chcące przeznaczyć swój weekendowy czas na pogłębioną praktykę. Warsztat poświęcony będzie terapii dolnych pleców i elementów pracy z kolanami oraz profilaktyce. Wymagane podstawowe doświadczenie w jodze. Warsztat będzie dostosowany do poziomu uczestników.

Warsztat poprowadzi:

PAULINA STRÓŻ
Założycielka Szkoły, Dyplomowany Nauczyciel Jogi Iyengara ® Junior III
Z wykształcenia jestem pedagogiem oraz dyplomowaną nauczycielką jogi Iyengara poziomu 3. Moją przygodę z jogą rozpoczęłam w 1995 roku. Od 2004 praktykuję jogę regularnie w Instytucie B.K.S Iyengara w Punie (RYMYI - Indie), z którym utrzymuję stały kontakt. Zarówno w Polsce jak i w Indiach praktykuję pod przewodnictwem Ojca Joe Pereiry, który stał się dla mnie ważnym nauczycielem i prowadzi mnie ścieżką duchowego rozwoju. Ritta Keller prowadziła mnie przez ostatnie trzy poziomy nauczania (Junior) i prowadzi nadal a ja uczestniczę w jej warsztatach w Polsce i w Niemczech. Z Faeqiem i Corinem Biria praktukuję jogę zarowno w Polsce jak i we Francji. Od 2000 roku prowadzę szkołę jogi Iyengara we Wrocławiu, której jestem założycielem. Organizuję liczne warsztaty tematyczne, terapeutyczne, wyprawy do Indii oraz egzaminuję i szkolę nauczycieli stopnia Introductory II. Jestem członkiem Polskiego Stowarzyszenia Jogi Iyengara.

Plan wydarzenia:

SOBOTA
12:00 - 19:00 - z przerwą na obiad około godz. 15
NIEDZIELA
9:00 - 13:30 - z przerwą na herbatę

Sprzęt:

Prosimy o przywiezienie: maty do jogi, 1 paska i 1 kostki (drewno lub korek). Reszta sprzętu na sali.

Koszt warsztatu:

245 zł

Rezerwacja:

Dokonaj rezerwacji przez naszą stronę internetową poprzez wpłatę zadatku w wysokości 95 zł. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność dokonywanych zadatków. Zwrot zadatku jest możliwy maksymalnie 2 tygodnie przed rozpoczęciem warsztatu.
Pozostała kwota płatna na miejscu.

Serdecznie zapraszamy!