Warsztaty

Warsztat z Zubinem Zarthoshtimaneshem
Warsztat z Zubinem Zarthoshtimaneshem
Rodzaj:
Archiwalne
Kategoria:
Warsztat pod patronatem SJIP
Data:
04 lip 2020 - 05 lip 2020
Miejsce:

aplikacja Zoom

Prowadzący:
Zubin Zarthoshtimanesh
Organizator:

Namaste Centrum Jogi Iyengara, Paulina Stróż

Opis:

Zubin Zarthoshtimanesh jest nauczycielem jogi Iyengara w stopniu senior. Jogę zaczął praktykować przed 30 laty dzięki swojemu ojcu, który sam był uczniem BKS Iyengara. Jego ojciec chorował na zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa. Iyengar podjął się jego terapii i umożliwił mu powrót do zdrowia za pomocą terapeutycznych technik jogi. To właśnie wtedy ojciec Zubina doradził mu, by sam zajął się jogą Iyengara, aby w ten sposób prowadzić zdrowe i szczęśliwe życie.

Po ukończeniu nauki pod okiem BKS Iyengara Zubin zaczął samodzielnie uczyć jogi. Odbył także liczne podróże razem z Gurujim. Jest zaangażowany w popularyzowanie wiedzy na temat filozofii jogi oraz najlepszych metod, które prowadzą do transformacji różnych wymiarów osobowości.
Zubin jest założycielem Iyengara Yogabhyasy w Matunga w Bombaju, gdzie prowadzi regularne szkolenia dla uczniów i nauczycieli jogi Iyengara. Prowadzi liczne warsztaty na całym świecie. Obecnie również online.

Warsztat odbędzie się ONLINE za pośrednictwem platformy ZOOM. Będzie tłumaczony na język polski.


4-5 lipca 2020 roku w godzinach od 9:00 do 11:30


CENA: 180 PLN - bez zniżki, 150 PLN - dla członków SJIP z certfikatem, 160 PLN - dla członków SJIP bez ważnego certyfikatu.

Więcej informacji www.joganamaste.pl