Aktualności

Dodatkowe certyfikacje we wrześniu
29 kwietnia 2021
Dodatkowe certyfikacje we wrześniu

W związku z wdrażaniem nowego systemu edukacyjno-certyfikacyjnego jogi Iyengara, w tym roku Stowarzyszenie Jogi Iyengara w Polsce organizuje certyfikacje wyłącznie na poziom 1. Zaplanowanych zostało 6 terminów. Na certyfikacje w czerwcu i listopadzie jest już komplet uczestników, a rejestracje przebiegły błyskawicznie. Zgodnie z ustaleniami KT (uchwała KT znajduje się tutaj), w certyfikacji może wziąć udział maksymalnie sześciu kandydatów.Dodatkowe terminy wrześniowe mają umożliwić udział w certyfikacji kolejnym osobom gotowym do tego procesu.

Kolejne certyfikacje odbędą się 6 - 8 września oraz 8 - 10 września. Zgodnie z wypracowaną przez Komitet Techniczny formułą, również te certyfikacje zostaną przeprowadzone w kameralnych warunkach ośrodka w Oddechowie pod Warszawą. Informacje na temat formuły certyfikacji przeczytasz tutaj.

Składy komisji certyfikacyjnych:

6-8 września: Julia Butrym-Południewska, Magda Kapela, Andrzej Kozłowski.

8-10 września: Iwona Gajko, Karolina Spychalska, Beata Waszczykowska

Uczestnicy certyfikacji powinni wybrać termin, w którym w pracach komisji nie bierze udziału ich nauczyciel prowadzący.

Rejestracja na wrześniowe terminy certyfikacji zostanie uruchomiona w czwartek 6 maja o godzinie 7.30. Zgłoszenia realizowane są wyłącznie on-line w panelu użytkownika na stronie joga.org.pl. Rejestracja wymaga opłacenia pierwszej raty za udział w certyfikacji.

Kandydaci uczestniczący we wrześniowych certyfikacjach sa zobowiazani do przesłania listu rekomendacyjnego od nauczyciela prowadzącego do 6 czerwca. List należy przesłąc na adres certyfikacja@joga.org.pl