Aktualności

Dla nauczycieli prowadzących/mentorów
20 października 2021

Rusza Program Mentoringowy dla nuczycieli, którzy przygotowując swoich podopiecznych do certyfikacji, chcą pogłębić kompetencje w zakresie budowania relacji, prowadzenia procesu szkoleniowego, organizacji pracy, aktywnie przyczyniając się do uspójnienia i uwspólnienia w przekazie jogi Iyengara, pomimo i dzięki naszej różnorodności. Program zostanie otwarty w grudniu br. i będzie trwać do czerwca 2022 roku. Obecnie trwa nabór 6 Ekspertów, którzy będą wspierali pracę trzyosobowych zespołów roboczych oraz poprowadzą 6 szkoleń tematycznych.

Terminarz wydarzeń na 2022 rok
14 października 2021

Już teraz podajemy terminy najważniejszych wydarzeń w 2022 roku organizowanych przez Stowarzyszenie Jogi Iyengara w Polsce. Znajdują sie wsród nich terminy certyfikacji na poziom 1 i Konwencji Jogi Iyengara. Jej prowadzącym będzie Raya Uma Datta z instytutu w Punie.

Terminy spotkań dla mentorów i członków komisji certyfikacyjnych
10 października 2021

Jesienią kontynuujemy cykl spotkań on-line z osobami, które już są mentorami w procesie nauczycielskim i tymi, które chcą rozpocząć pracę z kandydatami wstępującymi na ścieżkę nauczycielską. Dzięki wspólnej dyskusji i wymianie opinii nadajemy konkretny kształt zmianie zachodzacej w systemie edukacyjno-certyfikacyjnym w metodzie Iyengara. Pierwsze ze spotkań zaplanowane jest na 27 października. W terminarzu znajdują się również spotkania dla członków komisji certyfikacyjnych.