Aktualności

Konwencja 2021
27 lutego 2021
Konwencja 2021

Patricia Walden B.K.S. Iyengara poznała w 1976 roku. Od tego czasu regularnie pobierała nauki w Instytucie w Punie oraz rozwijała struktury stowarzyszenia jogi Iyengara w Stanach Zjednoczonych. Ma olbrzymie doświadczenie w zakresie jogi dla kobiet oraz terapeutycznej roli jogi w przypadkach depresji. Niedawno ukazała się w naszym kraju książka "Efekt jogi - Sprawdzony program wspierania walki z depresją i lękami" autorstwa Liz Owen i dr Chris C. Streeter. Mentorką tej publikacji jest Patricia Walden.

Pandemia powoduje, że duże warsztaty, a szczególnie wydarzenia o skali Konwencji, nie mogą się obecnie odbywać w formie stacjonarnej. To ograniczenie może być też szansą, tak jak w przypadku tego warsztatu. Mamy pierwszy raz w historii szansę na praktykę z Patricią Walden, na kontakt z jej doświadczeniem i wiedzą. Tegoroczna Konwencja Jogi Iyengara, chociaz w formule on-line, zapowiada się wyjątkowo.

Patricia Walden poprowadzi 3 sesje praktyki w piątek, sobotę i niedzielę 16-18 kwietnia w godzinach od 17.00 do 19.00. Dodatkowo w niedzielę zaplowana jest sejsa pytań i odpowiedzi, bezpośrednio po zakończeniu praktyki. Warsztat będzie rejestrowany, a uczestnicy otrzymają dostęp do nagrań przez 10 dni.

Cena warsztatu to 260 złotych. Zniżka dla członków SJIP wynosi 30 złotych, a dla nauczycieli z Certyfikatem Marki - 40 zł.

Warsztat jest głównym elementem tegorocznej Konwencji Jogi Iyengara. Odbędzie się również panel dyskusyjny na temat roli mentora w nowym systemie edukacyjno-certyfikacyjnym. Zaplanowany został na sobotę w godzinach od 15.00 do 16.30.

Ruszyła już rejestracja na Konwencję. Zarejestruj się