Warsztaty

Wakacje z jogą na wsi - Bliżej natury, bliżej siebie
Rodzaj:
Archiwalne
Kategoria:
Warsztat
Data:
23 sie 2020 - 30 sie 2020
Miejsce:

Biały Dom
Antoniów 44

Miejscowość:
Antoniów
Prowadzący:
Marek Bednarski
Organizator:

Fabryka Energii Centrum Jogi Wrocław
Marek Bednarski


wyjazdy@fabrykaenergii.pl
tel. 505 845 545

Opis:

Gdy żyjemy na co dzień w wielkim mieście, w ciągłym biegu, hałasie, przestajemy zwracać uwagę na to, jak się czujemy, czego potrzebuje nasz organizm, najważniejsze stają się dla nas sprawy do załatwienia, zadania do wykonania, cele do osiągnięcia. Robimy to często kosztem siebie, kosztem innych, kosztem środowiska.

Jest takie miejsce u podnóża Gór Izerskich, gdzie natura otacza nas z każdej strony, cieszy wzrok pięknymi krajobrazami, a wszechobecna cisza sprzyja wsłuchaniu się w siebie. Wieś Antoniów. Tu spróbujemy się zatrzymać. Zaczniemy od tego, by na macie odnaleźć kontakt z samym sobą.Kiedy nawiązujemy kontakt z samym sobą, stajemy się bardziej wrażliwi, bardziej uważni, bardziej życzliwi - i wobec samych siebie i wobec innych. Otwieramy się, zauważamy, że ludzie wokół nas też są żywymi, wrażliwymi istotami, że otaczająca nas natura też żyje i warto o nią dbać, cały świat zaczyna dla nas wyglądać trochę inaczej.
Cicha, urocza wieś, jaką jest Antoniów, to miejsce bardzo sprzyjające takiemu procesowi. Biały Dom, zbudowany z samych naturalnych materiałów, jego gościnni gospodarze, wegańska kuchnia oparta wyłącznie na ekologicznych, w dużej mierze miejscowych produktach, okolica zapraszająca na długie samotne spacery po lesie i łąkach - pomogą nam wejść w ten proces i zakorzenić się w nim.

Jak mówił Marek na jednym z warsztatów: Kiedy znajdujesz w ciszy intymny kontakt z samym sobą, pojawia się uczucie, jakbyś przyjechał do ukochanego domu, w którym dawno nie byłeś. Zapraszamy na tydzień wakacji do Antoniowa, by właśnie tak się poczuć.

http://fabrykaenergii.pl/wyjazdy/wakacje-z-jog%C4%85-na-wsi