Warsztaty

Warsztat Jogi Iyengara z Jurkiem Jaguckim
Rodzaj:
Nadchodzące
Kategoria:
Warsztat
Data:
25 mar 2023 - 26 mar 2023
Województwo:
dolnośląskie
Miejsce:

Namaste Centrum Jogi Iyengara, 50-040 Wrocław, ul. Podwale 37/38, (pomarańczowa brama, osobne wejście)

Prowadzący:
Jerzy Jagucki
Organizator:

Namaste Centrum Jogi Iyengara

Opis:

Warsztat Jogi Iyengara z Jurkiem Jaguckim

Serdecznie zapraszamy na warsztat jogi dla średniozaawansowanych w Namaste (praktykujących regularnie). Wrocławskie doroczne spotkania z Jurkiem tworzą tradycyjnie cykl "Oczy ciała, które widzą". Dwa dni warsztatowe spędzimy na wspólnej praktyce, medytacji i rozważaniach, które są nieodłącznym elementem warsztatów z Jurkiem. To czas niesamowitych spotkań ze sobą, w asyście jednego z najlepszych polskich nauczycieli jogi.

Warsztat poprowadzi:

JERZY JAGUCKI
Dyplomowany nauczyciel jogi wg metody Iyengara w stopniu Intermediate Senior III. Fizjoterapeuta i licencjonowany terapeuta manualny. Założyciel i właściciel Szkoły Jogi Jurka Jaguckiego od 1981 r. "To wielki zaszczyt ale i zobowiązanie być uczniem jednego z największych współczesnych mistrzów jogi B.K.S.Iyengara, to od samego Mistrza po dwukrotnym pobycie w Indiach w Punie i kilkunastu latach praktyki, uzyskuję certyfikat nauczyciela jogi. Pobieram nauki u dojrzałych, wybitnych nauczycieli w Europie, najdłużej ponad 10 lat u Gabrielli Giubilaro z Florencji (Włochy), a następne 10 lat u F. Birii z Paryża (Francja) - mam dla nich ogromną wdzięczność. Od 1981 roku prowadzę regularne kursy jogi, relaksu, treningi antystressowe w Szczecinie, Polsce, Słowacji, Litwie, Łotwie, Rosji i Szwecji. Aktualny certyfikat nauczyciela Seniora pozwala mi prowadzić treningi nauczycielskie i egzaminować nauczycieli stopnia Introductory i Junior i Senior I. Doskonalę swój warsztat głównie w rehabilitacji dysfunkcji kręgosłupa i stawów jogą i terapią manualną. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Manualnej. Od ponad 28 lat praktykuje medytację zen. Ufam słowom Iyengara gdy mówi: “Każda asana ma piękny kształt, grację i elegancję - nadaje moc i czyni praktykującego tak silnym jak diament, a jednocześnie miękkim jak kwiat" i “Kiedy twoja postawa jest uczciwa i masz wiarę w siebie, wtedy przewodnictwo przychodzi z wewnątrz". Zapraszam moich uczniów, aby to sprawdzali - zarówno na macie jak i w życiu." - Jurek Jagucki

Plan wydarzenia:

SOBOTA
12.00 - 19.30 - z przerwą obiadową w godz. 15.00-17.00
NIEDZIELA
9:00 - 13.30 - z przerwą na herbatę

Sprzęt:

Prosimy o przywiezienie: maty do jogi, 1 paska i 1 kostki (drewno lub korek). Reszta sprzętu na sali.

Koszt warsztatu:

345 zł
W kwocie uwzględniony jest stały bufet herbaciany. W sobotę zostanie zorganizowany wegański obiad za dodatkową opłatą w wysokości 20 zł. Zgłoszenia prosimy wysłać drogą mailową: joganamaste.wroclaw@gmail.com Oferujemy możliwość noclegu w sali w kwocie 75 zł z minimalnie tygodniowym wyprzedzeniem.

Rezerwacja:

Dokonaj rezerwacji przez naszą stronę internetową poprzez wpłatę zadatku w wysokości 95 zł. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność dokonywanych zadatków. Zwrot zadatku jest możliwy maksymalnie 2 tygodnie przed rozpoczęciem warsztatu.
Pozostała kwota płatna na miejscu.

Serdecznie zapraszamy! Jurek Jagucki i Paulina Stróż.