• Polska Konwencja Jogi Iyengara 2024

  Spotkamy sie w Krakowie 17 - 19 maja. Konwencję poprowadzi Birjoo Mehta, wieloletni uczeń B.K.S. Iyengara. Rejestracja i możliwość opłacenia udziału trwa do 12 maja. Do 30 kwietnia obowiązują nizsze ceny.

  Polska Konwencja Jogi Iyengara 2024
 • Szkolenia kompetencyjne SJIP

  Praktyka dla seniorów, młodzieży i kobiet z problemami ginekologicznymi. Rejestracja na IV edycję Szkolenia Kompetencyjnego SJIP już ruszyła. Poprowadzenie: Monika Salitra. Terminy: 14 i 28 kwietnia oraz 12 maja.

  Szkolenia kompetencyjne SJIP
 • Pod patronatem SJIP

  Ks. Joe Pereira znowu w Polsce. Warsztat odbędzie się 14 -16 czerwca 2024 roku we Wrocławiu w Szkole Jogi Namaste. Zapisy: Joga Wrocław - Studio Jogi w Centrum Wrocławia | NAMASTE (joganamaste.pl)

  Pod patronatem SJIP
 • Certyfikacja

  W 2024 roku odbędzie się pierwsza w nowym systemie certyfikacja na poziom 2. Jest zaplanowana na 15-17 listopada. Rejestracja na tę certyfikacje rozpocznie się 8 kwietnia.

  Certyfikacja
 • Konwencja Jogi Iyengara 2023

  Zobacz fotorelację z konwencji, która odbyła sie na początku czerwca w Krakowie. Prowadził ją Uday Bhosale.

  Konwencja Jogi Iyengara 2023

Bellur Krishnamachar Sundararaja Iyengar

Jednen z najwybitniejszych współczesnych nauczycieli jogi. Praktykował i nauczał przez ponad 70 lat. Witalnością praktyki, głębią wiedzy i rzeczowością przekazu przekonał miliony ludzi na świecie do podjęcia praktyki jogi.

AktualnościAktualności

Podnoś swoje kompetencje z SJIP
05 marca 2024

Praktyka dla grup seniorskich, dla młodzieży oraz kobiet z problemami ginekologicznymi i menopauzalnymi - to trzy główne tematy wiosennej edycji Szkolenia Kompetencyjnego SJIP Anatomia jogi on line. Rejestracja już ruszyła. Spotkania w terminach 14 i 28 kwietnia oraz 12 maja poprowadzi Monika Salitra.

Festiwal Jogi Iyengara
02 grudnia 2023

Od 8 do 14 grudnia zapraszamy do udziału w Festiwalu Jogi Iyengara. To już czwarta edycja tego wydarzenia, które pokazuje korzyści płynące z praktyki jogi i zapoznaje odbiorców z podstawami naszej metody. Tematem Festiwalu jest "Witalność, stabilność, wyciszenie - jak praktyką jogi wspierać równowagę fizyczną i emocjonalną". 7 lekcji on-line poprowadzą doświadczone nauczycielki i nauczyciele tej metody. Grudniowe święto jogi związane jest z rocznicą urodzin B.K.S. Iyengara, w tym roku sto piątą.

Od czego zacząćOD CZEGO ZACZĄĆ?

Możesz chcieć rozpocząć praktykę jogi z wielu powodów. Bo słyszałeś, że odpręża i uspakaja. Bo mówi się, że jest dobra na kręgosłup. Może zachodzi w Twoim życiu zmiana, kryzys i potrzebujesz doświadczenia, które Cię wspomoże? Może, wobec powszechności jogi i entuzjastycznego reklamowania praktyki przez znajomych, uznałeś, że spróbujesz? Joga jest praktyką zmiany perspektywy widzenia i przeżywania, stąd skuteczne jej poznanie następuje jedynie w doświadczeniu. Chcąc wymiernego doświadczenia praktyki, wybierz poleconego nauczyciela i zajęcia w szkole jogi.

Dla nauczycieliDLA NAUCZYCIELI

Joga według metody Iyengara jest kompletnym systemem, w którym, zobowiązani certyfikatem nauczyciele, nigdy nie zaprzestają kształcenia. Certyfikacja nauczycielska pierwszego stopnia wymaga regularnej praktyki, stałego kontaktu z nauczycielem prowadzącym/mentorem, obserwacji i asyst, superwizowanego uczenia, zbobycia wiedzy z zakresu anatomii, fizjologi i motoryki ludzkiego ciała oraz filozofii jogi. Nad aktualizacją standardów i weryfikacją jakości w obszarze metody, pieczę sprawują krajowe stowarzyszenia, w tym funkcjonujące od 2002 roku Stowarzyszenie Jogi Iyengara w Polsce.

SZKOŁY JOGI

Szkoły jogi

WARSZTATY

Warsztaty

DLACZEGO JOGA?

Po co mi joga?

PRAKTYKA

Certyfikacja

CERTYFIKAT

Certyfikat

TWOJE KONTO

Twoje konto