• Konwencja 2022

  Zapraszamy na drugą Konwnecję Jogi Iyengara w 2022 r. Poprowadzi ją Abhijata S. Iyengar w terminie 9 - 11 września. Warsztat odbedzie sie on-line. Trwa rejestracja.

  Konwencja 2022
 • Pod patronatem SJIP

  Uday Bhosale poprowadzi warsztat 7 - 9 października 2022 roku we Wrocławiu w Szkole Jogi Namaste. Zapisy: Joga Wrocław - Studio Jogi w Centrum Wrocławia | NAMASTE (joganamaste.pl)

  Pod patronatem SJIP
 • Festiwal Jogi Iyengara

  W drugiej edycji Festiwalu Jogi Iyengara wzięło udział blisko 400 osób. 14 lekcji prowadzili doświadczeni nauczyciele metody Iyengara. Na Projekt Bellur zebraliśmy prawie 22 tys. zł.

  Festiwal Jogi Iyengara
 • Praktyka regeneracyjna

  Stres, intelektualne przebodźcowanie, utrzymujące się stany niepokoju to obecnie codzienność wielu z nas. Joga może byc wsparciem w powrocie do ciała, rozluźnieniu, uspokojeniu głowy. Zobaczcie 3 proste sekwencje przygotowane przez Ewę Wardzałę.

  Praktyka regeneracyjna

Bellur Krishnamachar Sundararaja Iyengar

Jednen z najwybitniejszych współczesnych nauczycieli jogi. Praktykował i nauczał przez ponad 70 lat. Witalnością praktyki, głębią wiedzy i rzeczowością przekazu przekonał miliony ludzi na świecie do podjęcia praktyki jogi.

AktualnościAktualności

Decyzje Walnego Zebrania Członków SJIP
06 czerwca 2022

Zatwierdzenie sprawozdań organów SJIP, udzielenia absolutorium zarządowi SJIP, zmiana wysokości składek oraz akcept dla wydania polskiego tłumaczenia książki Iyengar Yoga for Healthy Aging Rity Keller - to główne decyzje jakie podjęli uczestnicy Zwyczajnego Walnego Zebrania Członków SJIP, które odbyło się 28 maja br.

Polska Konwencja Jogi Iyengara 2022
10 maja 2022

Zbliża się doroczna Konwencja Jogi, najważniejsze wydarzenie naszej jogowej społeczności. W dniach 28 - 30 maja spotkamy się na warsztacie on-line z Rayą Uma Datta, jednym z najbardziej doświadczonych nauczycieli młodszego pokolenia. Odbędzie się również panel dyskusyjny o kryteriach certyfikacyjnych na poziom 1 (sobota 28 maja o godzinie 16.00) poprowadzony przez przedstawicieli Komitetu Technicznego. Również w sobotę o godzinie 13.00 zapraszamy do udziału w Zwyczajnym Walnym Zebraniu Członków SJIP. Wszystkie wydarzenia będą przeprowadzone za pośrednictwem platformy Zoom.

Połowę dochodu z Konwencji 2022 przekażemy na rzecz Polskiej Akcji Humanitarnej, projekt SOS Ukraina. Biorąc w niej udział, pomagasz.

Od czego zacząćOD CZEGO ZACZĄĆ?

Możesz chcieć rozpocząć praktykę jogi z wielu powodów. Bo słyszałeś, że odpręża i uspakaja. Bo mówi się, że jest dobra na kręgosłup. Może zachodzi w Twoim życiu zmiana, kryzys i potrzebujesz doświadczenia, które Cię wspomoże? Może, wobec powszechności jogi i entuzjastycznego reklamowania praktyki przez znajomych, uznałeś, że spróbujesz? Joga jest praktyką zmiany perspektywy widzenia i przeżywania, stąd skuteczne jej poznanie następuje jedynie w doświadczeniu. Chcąc wymiernego doświadczenia praktyki, wybierz poleconego nauczyciela i zajęcia w szkole jogi.

Dla nauczycieliDLA NAUCZYCIELI

Joga według metody Iyengara jest kompletnym systemem, w którym, zobowiązani certyfikatem nauczyciele, nigdy nie zaprzestają kształcenia. Certyfikacja nauczycielska pierwszego stopnia wymaga regularnej praktyki, stałego kontaktu z nauczycielem prowadzącym/mentorem, obserwacji i asyst, superwizowanego uczenia, zbobycia wiedzy z zakresu anatomii, fizjologi i motoryki ludzkiego ciała oraz filozofii jogi. Nad aktualizacją standardów i weryfikacją jakości w obszarze metody, pieczę sprawują krajowe stowarzyszenia, w tym funkcjonujące od 2002 roku Stowarzyszenie Jogi Iyengara w Polsce.

SZKOŁY JOGI

Szkoły jogi

WARSZTATY

Warsztaty

DLACZEGO JOGA?

Po co mi joga?

PRAKTYKA

Certyfikacja

CERTYFIKAT

Certyfikat

TWOJE KONTO

Twoje konto