Aktualności

Pełni wdzięczności pamiętamy i pomagamy
14 grudnia 2019

14 grudnia 101 lat temu urodził się B.K.S. Iyengar. Nasz mistrz, nasza inspiracja, człowiek, który rozpropagował jogę na całym świecie. Urodził się w ubogiej wiosce Bellur w indyjskim stanie Karnataka. U schyłku życia powołał Fundację Bellur Project, która zbiera środki na potrzeby zdrowotne, edukacyjne i kultaralne społeczności w Bellur. Jogini na całym świecie na darmowych sesjach jogi zbierają datki na ten projekt, który łączy naszą międzynarodową społeczność w pomaganiu.

Ruszają zapisy na egzaminy nauczycielskie
01 grudnia 2019

Aktualnie trwające zapisy obejmują terminy egzaminów zaplanowane na pierwsze półrocze 2020 roku. Druga tura zapisów przewidziana jest w czerwcu.

Aby zapisać się na egzamin, nalezy wypełnic formularz on-line oraz opłacic zadatek w wysokości połowy opłaty egzaminacyjnej na dany stopień. Niezbędne do tego jest posiadanie własnego konta na stronie internetowej Stowarzyszenia Jogi Iyengara w Polsce.

Konwencja jogi 2020
25 listopada 2019

4 dni warsztatów, w tym 16 godzin praktyki i ponad 4 godziny wykłądów i rozmów o metodzie B.K.S. Iyengara oraz jodze Patandżalego. Znany jest juz szczegółowy plan przyszłorocznej Konwencji Jogi Iyengara w Polsce. Zapisy rozpoczną się na początku grudnia.