Aktualności

Podsumowanie 2020 roku
05 maja 2021

Walne Zebranie Członków Ztowarzyszenia Jogi Iyengara w Polsce odbyło sie 17 kwietnia w ramach Konwencji Jogi Iyengara 2021. Zatwierdzona została działaność Zarządu i poszczególnych komisji za rok 2020. Skład Zarządu powiększył się o jedną osobę. Marta Chmielewska-Racławska będzie zajmować się organizacją szkoleń kompetencyjnych i działaniami wydawniczymi. Oprócz Walnego Zebrania podczas Konwencji odbył sie panel dyskusyjny na temat roli mentora w nowym systemie szkoleniowo-certyfikacyjnym.

Dodatkowe certyfikacje we wrześniu
29 kwietnia 2021

6 maja rozpocznie się rejestracja na kolejne dwa terminy certyfikacji na poziom 1. Są one zaplanowane na 6 - 8 września i 8- 10 września w Oddechowie koło Warszawy. Dzięki organizacji tych certyfikacji, kolejnych 12 osób będzie mogło zweryfikować swoje umiejętności i zakończyc ważny etap na drodze nauczycielksiej edukacji. W sumie w 2021 roku odbędzie się 6 certyfikacji na poziom 1.

18 kwietnia odbyło się spotkanie przedstawicieli europejskich stowarzyszeń jogi Iyengara. W każdym z krajów trwa wdrażanie nowego systemu certyfikacyjno-edukacyjnego. Polska jest jedynym miejscem, gdzie przeprowadzone zostały certyfikacje próbne, a proces nowej certyfikacji jest tak zaawansowany.

Przyśpieszenie rejestracji na certyfikacje w listopadzie
12 kwietnia 2021

Rejestracja na dwie certyfikacje w listopadzie br. rozpocznie się już 19 kwietnia. Od tego dnia bedzie można wypełnić formularz rejestracyjny w profilu użytkownika. To znaczne przyśpieszenie ma związek z koniecznością oceny liczby osób chętnych do przystapienia do certyfikacji na poziom 1 w tym roku. W przypadku dużego zainteresowania rozważana jest organizacja dodatkowych certyfikacji we wrzesniu.