Aktualności

Konwencja 2021
27 lutego 2021

Jedna z najbardziej utytułowanych amerykańskich nauczycielek jogi Iyengara poprowadzi pierwszy warsztat dedykowany polskiej społeczności. Patricia Walden za pośrednictwem platformy Zoom spotka sie z nami w dniach 16 - 17 - 18 kwietnia. Warsztat będzie tłumaczony na polski przez Annę Gładysz. Rozpoczyna sie rejestracja.

Nowy system w pytaniach i odpowiedziach
08 lutego 2021

Zmiana podejścia do uczenia nauczycieli jogi w systemie B.K.S. Iyengara to nie tylko prace organizacyjne, ale też modyfikacja spowobu myślenia i starych przyzwyczajeń. Instutut w Punie przygotował kolejne odpowiedzi na pytania kierowane do nich z całego świata. Publikujemy ich polskie tłumaczenie oraz zamieszczamy odpowiedzi przygotowane już na naszym gruncie przez Komitet Techniczny.

Przygotowania do próbnego egzaminu w nowej formule
16 grudnia 2020

Są jeszcze miejsca na dwa próbne egzaminy, które odbedą się 16-17 lutego i 18-19 lutego w Oddechowie pod Warszawą. To zarówno możliwość uczestniczenia w zmianie, współtworzenia nowego systemu egzaminacyjnego, jak i weryfikacji swojej gotowości do podejścia do egzaminu certyfikacyjnego z poziomu 1.

Równoczesnie rozpoczął się nabór osób chętnych do uczestniczenia w lekcjach egzaminacyjnych 17 i 19 lutego. Wszyskie zgłoszenia należy kierować na adres ola.zdziechowska@joga.org.pl