Aktualności

Zwołanie Walnego Zebrania Członków Stowarzyszenia
16 marca 2021

Zwyczajne Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia Jogi Iyengara w Polsce odbędzie się 17 kwietnia 2021 roku o godzinie 12.00. Z powodu nadal trwającego stanu pandemii, Zarząd SJIP podjął uchwałę o dopuszczeniu głosowania za pomocą środków komunikacji elektronicznej (e-głosowanie), o którym mowa w § 19 ust. 8 statutu Stowarzyszenia oraz uczestnictwie on-line w Zwyczajnym Walnym Zebraniu Członków. Zebranie odbędzie się na platformie Zoom, link i hasło będą wysłane mailem dzień przed zebraniem. Oprócz zatwierdzenia sprawozdań Zarządu i poszczególnych komisji, porządek Walnego przewiduje zmiany w statucie i wybór nowych członków Zarządu. Prosimy o zgłaszanie kandydatur na adres mailowy SJIP. Obecnie szczególnie poszukiwane są osoby z doświadczeniem w wydawaniu książek oraz organizacji wydarzeń charytatywnych.

Fiszki do jogi
05 marca 2021

Unikalne narzędzie wspierające edukację i proces rozwoju w jodze metodą B.K.S. Iyengara. 122 karty z klarownymi rysunkami pozycji, sanskrycką nazwą oraz na drugiej stronie tłumaczeniem poszczególnych członów sanskryckiej nazwy na język polski. Pomysł powstał w głowie Moniki Śleziońskiej, a merytorycznie cały projekt opracowała Dominika Trabczyńska. Fiszki do jogi patronatem objęło Stowarzyszenie Jogi Iyengara w Polsce, dostrzegając ich walor edukacyjny zarówno dla osób w trakcie treningu nauczycielskiego, jak i nauczycieli oraz ich uczniów. Fiszki są dostępne w sklepie SJIP.

Konwencja 2021
27 lutego 2021

Jedna z najbardziej utytułowanych amerykańskich nauczycielek jogi Iyengara poprowadzi pierwszy warsztat dedykowany polskiej społeczności. Patricia Walden za pośrednictwem platformy Zoom spotka sie z nami w dniach 16 - 17 - 18 kwietnia. Warsztat będzie tłumaczony na polski przez Annę Gładysz. Rozpoczyna sie rejestracja.