Aktualności

Przygotowania do próbnego egzaminu w nowej formule
16 grudnia 2020

Są jeszcze miejsca na dwa próbne egzaminy, które odbedą się 16-17 lutego i 18-19 lutego w Oddechowie pod Warszawą. To zarówno możliwość uczestniczenia w zmianie, współtworzenia nowego systemu egzaminacyjnego, jak i weryfikacji swojej gotowości do podejścia do egzaminu certyfikacyjnego z poziomu 1.

Równoczesnie rozpoczął się nabór osób chętnych do uczestniczenia w lekcjach egzaminacyjnych 17 i 19 lutego. Wszyskie zgłoszenia należy kierować na adres ola.zdziechowska@joga.org.pl

Festiwal Jogi Iyengara
11 listopada 2020

Zapraszamy do udziału w niezwykłym wydarzeniu - 14 lekcji z jednymi z najlepszych nauczycieli jogi Iyengara w Polsce, lekcji o różnych tematach, stopniu zaawansowania, również tych całkiem podstawowych. W sumie ponad 20 godzin praktyki dostępnej w formule online. Festiwal Jogi Iyengara będzie trwał siedem dni od 8 do 14 grudnia. W tym roku w ten sposób włączymy się w ogólnoświatowy Projekt Bellur, podczas którego szkoły jogi i praktykujący w wielu krajach zbierają fundusze na wsparcie społeczności rodzinnej wioski B.K.S. Iyengara. Podczas festiwalu wszyscy nauczyciele poprowadzą zajęcia nieodpłatnie, a dochód z całego przedsięwzięcia zostanie przekazany fundacji Bellur Project.

Notatka ze spotkań Komitetu Technicznego 30 października i 8 listopada
09 listopada 2020

Wyznaczone zostały terminy dwóch próbnych egzaminów, kótre mają się odbyć 15-17 i 17-19 lutego 2021 roku.

Z powodu sytuacji epidemicznej nie odbędzie się planowany na 11-13 listopada warsztat dla egzaminujących. Komitet Techniczny przenosi dyskusje i spotkania do sieci. 11 listopada przeprowadzona zostanie dyskusja online dla zaproszonych egzaminatorów, majaca na celu omówienie nowej formuły egzaminacyjnej. Kolejne spotkania online zaplanowane są na 18 listopada i 16 grudnia o godzinie 15.00.