Aktualności

Terminarz wydarzeń na 2022 rok
14 października 2021

Już teraz podajemy terminy najważniejszych wydarzeń w 2022 roku organizowanych przez Stowarzyszenie Jogi Iyengara w Polsce. Znajdują sie wsród nich terminy certyfikacji na poziom 1 i Konwencji Jogi Iyengara. Jej prowadzącym będzie Raya Uma Datta z instytutu w Punie.

Terminy spotkań dla mentorów i członków komisji certyfikacyjnych
10 października 2021

Jesienią kontynuujemy cykl spotkań on-line z osobami, które już są mentorami w procesie nauczycielskim i tymi, które chcą rozpocząć pracę z kandydatami wstępującymi na ścieżkę nauczycielską. Dzięki wspólnej dyskusji i wymianie opinii nadajemy konkretny kształt zmianie zachodzacej w systemie edukacyjno-certyfikacyjnym w metodzie Iyengara. Pierwsze ze spotkań zaplanowane jest na 27 października. W terminarzu znajdują się również spotkania dla członków komisji certyfikacyjnych.

Anatomia jogi
08 września 2021

Otwieramy rejestrację na kolejne szkolenie SJIP: Anatomia jogi on line. Kurs jest przeznaczony dla nauczycieli jogi i wszystkich praktykujących, którzy chcą poszerzyć i usystematyzować wiedzę z zakresu anatomii i fizjologii. Każde z czterech spotkań odbędzie się w formie 3-godzinnego warszatu, który poprowadzi mgr fizjoterapii Monika Salitra. Ruszamy 2 października.